Akademia VELUX – na półmetku

Akademia VELUX – na półmetku

Akademia Rozwoju Biznesu  cykl szkoleń dla dekarzy organizowany przez firmę VELUX cieszy się ogromną popularnością. W marcu odbędą się kolejne spotkania. Zapraszamy.

Akademia VELUX

Sześć tygodni dotychczasowych szkoleń to ponad 2000 przeszkolonych dekarzy i doradców handlowych. Spotkania odbyły się w 14 miastach (Bielsko-Biała, Kraków, Luboń, Szczecin, Cigacice, Wrocław, Banino, Olsztyn, Lublin, Warszawa, Dąbrowa k. Kielc, Łódź, Turawa oraz Białystok). Rekord frekwencji padł w Białymstoku, gdzie jednego dnia zgłosiło się aż 90 osób.

– Kluczem do sukcesu i tak wysokiej frekwencji jest atrakcyjny program i praktyczna wiedza, którą mogą zdobyć uczestnicy Akademii – tłumaczy Jacek Siwiński, dyr. generalny VELUX Polska.
Nie tylko podnosimy kwalifikacje pracowników firm dekarskich i handlowych, ale przede wszystkim wskazujemy kierunki rozwoju ich biznesu na rynku stolarki dachowej.

Zaplanowano jeszcze 4 tygodnie szkoleń – wszystkie firmy, które jeszcze tego nie zrobiły, nadal mogą wziąć w nich udział.

Jednodniowy kurs jest bezpłatny. Zajęcia podzielono na bloki – teoretyczny i pokazowy. Podczas części teoretycznej uczestnicy poznają trendy rynkowe, oczekiwania klientów oraz nowości z segmentu okien dachowych, ze szczególnym wskazaniem na potencjalne obszary rozwoju biznesu dekarskiego lub handlowego.  

Akademia VELUX - zajęcia teoretyczne

Część pokazowa to praktyczna możliwość zapoznania się z techniką prawidłowego montażu okien dachowych oraz zaletami rozwiązań VELUX. Zajęcia podzielone są na pięć bloków tematycznych. Pokazy odbywają się na specjalnych stojakach, odtwarzających połać dachu.

Ta część zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem. Uczestnicy mogą z bliska zobaczyć wszystkie detale techniczne oraz zapytać naszych wykwalifikowanych pracowników o szczegóły montażu. Pytań zawsze jest dużo – opowiada Sławomir Łyskawka, dyr. techniczny VELUX Polska, odpowiedzialny za program merytoryczny.

Akademia VELUX - część pokazowa

Same zajęcia to nie wszystko – organizatorzy dbają także o element rywalizacji. Dla uczestników przygotowane są konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Jedną z nich jest wyjazd na Finał Europejskiej Ligi Mistrzów w Piłce Ręcznej, której firma VELUX jest tytularnym sponsorem.

 Akademia VELUX - pokaz montażu okien

Do końca marca zaplanowano jeszcze 7 spotkań. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu VELUX.

Udział w szkoleniach jest bezpłatny, ale konieczna jest rejestracja:
przez stronę www.velux.pl/akademia
lub telefonicznie  +48 502 410 410 (Centrum Obsługi Akademii VELUX)

Najbliższe terminy AKADEMII VELUX:

02-06 marca woj. śląskie (Tarnowskie Góry), woj. kujawsko-pomorskie (Osielsko)

09-13 marca woj. podkarpackie (Rzeszów) woj. zachodniopomorskie (Koszalin)

16-20 marca woj. mazowieckie (Warszawa)

23-27 marca woj. wielkopolskie (Luboń) woj. małopolskie (Brzesko)

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Velux

Polecamy Ci również

Zobacz także