Akademia VELUX - szkolenia dla dekarzy i sprzedawców

Akademia VELUX - szkolenia dla dekarzy i sprzedawców

Firma VELUX, producent okien dachowych, od stycznia rozpocznie program szkoleń dla dekarzy i sprzedawców, który obejmie 66 kursów w 22 miejscowościach na terenie całej Polski. W trzymiesięcznym cyklu szkoleniowym weźmie udział około 3 tys. osób.

szkolenie VELUX

Po raz kolejny firma VELUX rozpoczyna ogólnopolską akcję pod nazwą „Akademia VELUX”, która ma na celu podniesienie kwalifikacji firm dekarskich i handlowych, a także wskazanie kierunków do potencjalnego rozwoju biznesu na rynku materiałów budowlanych związanych z poddaszem.
Podczas szkolenia uczestnicy pogłębią swoją wiedzę na temat najnowszych trendów rynkowych i oczekiwań klientów, co ułatwi im codzienną pracę z inwestorami. Ponadto poznają narzędzia wspierające obsługę klienta i pozyskiwanie zleceń. Akademia VELUX dostarczy również bogatej wiedzy o produktach i zasadach ich montażu. Praktyczne pokazy montażu okien dachowych i zastosowania szerokiej gamy produktów VELUX pozwolą na zapoznanie się ze szczegółami technicznymi obecnej oferty, a także nowości na 2015 rok. A co najważniejsze Akademia VELUX nauczy, jak wykorzystać te wiadomości w praktyce, aby dzięki nim rozwijać swój biznes.

Jak pokazują różne badania konsumenckie, bardzo ważnym źródłem informacji dla klientów są grupy profesjonalne. W związku z tym jestem przekonany, że obecnie to fachowa wiedza oraz doskonała znajomość oferty producentów może być ważnym elementem budowania przewagi konkurencyjnej na rynku – przekonuje Jacek Siwiński, dyr. generalny VELUX Polska. – Formuła jest już sprawdzona, dlatego jestem przekonany, że frekwencja będzie wysoka, gdyż to wyjątkowa okazja podniesienia kwalifikacji zawodowych dekarzy, doradców i handlowców – dodaje.
Program szkolenia będzie bogaty w wiedzę potrzebną dekarzom w codziennej pracy na budowie. Podczas wielu pokazów, na skonstruowanych do tego celu stanowiskach imitujących połać dachu, będą oni mogli zobaczyć na żywo wszelkie szczegóły i detale techniczne – mówi Sławomir Łyskawka – dyr. techniczny VELUX Polska, odpowiedzialny za program merytoryczny.

szkolenie dla dekarzyNa szkoleniu nie zabranie też elementu rywalizacji. Organizator przygotował szereg konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, w tym możliwość wygrania wyjazdu na Finał Europejskiej Ligi Mistrzów w Piłce Ręcznej, której firma VELUX jest tytularnym sponsorem.

Najbliższe szkolenia odbędą się w następujących miastach: Bielsku-Białej, Baninie, Krakowie i Olsztynie. Praktycznie każdy dekarz lub sprzedawca znajdzie dogodny termin, aby zapisać się na kurs blisko miejsca zamieszkania lub swojej pracy. Akademie VELUX odbędą się aż w 22 lokalizacjach w całej Polsce i potrwają do końca marca.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja przez stronę internetową www.velux.p/akademia lub zgłoszenie telefoniczne w Centrum Obsługi Akademii VELUX, tel. +48 502 410 410. Dla każdego kursanta przygotowano certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu handlowym oraz z technik montażu zaawansowanych produktów VELUX.

Najbliższe terminy AKADEMII VELUX:
12-16 stycznia woj. śląskie (Bielsko-Biała) i pomorskie (Banino)
19-23 stycznia woj. małopolskie (Kraków) i warmińsko-mazurskie (Olsztyn)

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Velux

Polecamy Ci również

Zobacz także