Bal dekarza 2008

Dnia 2 lutego 2008 w hotelu Warszawianka w Jachrance firma Dörken gościła dekarzy z terenu całej Polski na uroczystym balu podsumowującym trzylecie programu DACH NA MAXXa.

Spotkanie rozpoczęło się krótką konferencją, którą poprowadził Dyrektor Leszek Kluz. Omówiono na niej najważniejsze wydarzenia minionego roku oraz przedstawiono plany na rok 2008.

bal dekarza 2008uczestnicy balu

Po konferencji wszyscy goście mogli zrelaksować się korzystając z licznych atrakcji oferowanych przez bardzo nowoczesny i elegancki hotel Warszawianka (sauna, baseny, SPA, kręgielnia itp.). W pełni zregenerowani i wypoczęci uczestnicy zostali zaproszeni na uroczystą kolację, prowadzoną przez Piotra Bałtroczyka. Prowadzący swoimi żartami stworzył atmosferę dobrej zabawy, zapowiadał kolejne atrakcje wieczoru, przygotowane specjalnie dla naszych gości: pokaz laserów, występ iluzjonisty oraz skecz MAXXMisja. Zaawansowana technologia naszych produktów była inspiracją do stworzenia poprzez odpowiednio wystylizowane stroje i oryginalną scenografię, niepowtarzalnego kosmicznego klimatu imprezy.

atrakcje baluoryginalne stroje

wręczenie nagródnagrody dla najlepszych dekarzy

Wręczone zostały również nagrody dla ośmiu najlepszych Dekarzy z poszczególnych regionów w podziękowaniu za udział w programie Dach na Maxxa.
Nagrody otrzymali:

  • Mariusz Miciak w regionie Pomorza Zachodniego i Wielkopolski
  • Roman Jóźwik w regionie Łódzko-Świętokrzyskim
  • Janusz Szpala w regionie Lubelskim i Podkarpackim
  • Jerzy Sołtys w regionie Śląska i Małopolski
  • Andrzej Bylski w regionie Pomorza i Kujaw
  • Paweł Seklecki w regionie Mazowsza
  • Edward Bartyla w regionie Opolskim i Dolnośląskim
  • Piotr Cieślak w regionie Warmińsko-Mazurskim i Podlaskim

Przyznano także nagrodę specjalną dla Huberta Reitora dekarza z województwa opolskiego za trzy lata bardzo owocnej współpracy z firmą Dörken.

Goście doskonale bawili się do białego rana przy muzyce  zespołu NoName, a szaloną zabawę przerywały losowania nagród w postaci nowoczesnych gwoździarek oraz  ponad czterolitrowej butelki whisky.

Podczas śniadania na gości czekała jeszcze jedna niespodzianka - zdjęcie z balu w specjalnej kosmicznej aranżacji, oprawione w pamiątkową ramkę.

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Dörken

Polecamy Ci również

Zobacz także