Bezpłatne szkolenia Braas 2012

Bezpłatne szkolenia Braas 2012

Różnorodność form dachów sprawia, że ich układanie to prawdziwa sztuka, w której trzeba ciągle się rozwijać i doskonalić.

układanie dachówkiZdając sobie sprawę, jak istotnym ogniwem
w łańcuchu kształtowania architektury krajobrazu polskich miast i wsi są dekarze, Braas cyklicznie organizuje dla nich profesjonalne szkolenia. Zajęcia, prowadzone przez doświadczonych doradców technicznych Braas dają nie tylko  merytoryczną wiedzę i możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce, ale również cenne wsparcie techniczne.

Kolejne z cyklu profesjonalnych szkoleń dla polskich dekarzy, zorganizowane pod egidą marki Braas, odbyło się w dniach 28 – 29 lutego
w Gdańsku. Miejscem spotkania była tamtejsza Państwowa Szkoła Budownictwa, w której firma Monier Braas jest sponsorem jednej z hal edukacyjnych dla przyszłych budowlańców.

bezpłatne szkolenia dla dekarzydach - układanie

Klarowna teoria

Szkolenie, organizowane przez Monier Braas, trwało dwa dni i zaczęło się od zajęć teoretycznych, które poprowadził doradca techniczny marki Braas Marek Podeszwa. Klarownie i przystępnie wyłożył on zasady konstrukcji dachów, szczegółowo opisując każdy element, jego funkcje
i zastosowanie.

dom jednorodzinny

Część teoretyczna zakończyła się merytoryczną dyskusją pomiędzy uczestnikami szkolenia dotyczącą wyzwań, jakie stawia prawidłowy montaż elementów dachowych.

Oceń artykuł
4,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Monier Brass

Polecamy Ci również

Zobacz także