Blacha dachowa Vintage

Blacha dachowa Vintage

blacha dachowa VintageW ofercie pokryć dachowych Ruukki pojawił się kolejny nowy produkt – blacha Vintage. Stylowy, utrzymany w stylu retro panel dachowy to połączenie tradycyjnego kształtu z nowoczesną funkcjonalnością.

Na powierzchni blachy wytłoczony został specjalny kratkowany wzór, nadający oryginalny wygląd. Dzięki temu Vintage przypomina typowy, ręcznie wykonany dach
z rąbkiem stojącym, a jednocześnie ma zalety współczesnych pokryć dachowych: wysoką jakość, trwałość, sprawny i oszczędny montaż.
Blacha dachowa Vintage powlekana jest najwyższej jakości powłoką Purex, dzięki której dach zyskuje elegancką matową powierzchnię, naturalnie wpisującą się w każde otoczenie. Powłoka Purex nadaje dachowi wyjątkową trwałość, skutecznie chroniąc go przed utratą koloru i korozją spowodowaną czynnikami atmosferycznymi. Na blachę Vintage udzielana jest pisemna 40-letnia gwarancja techniczna
i 15-letnia gwarancja estetyczna.

Vintage to wysokiej jakości dach, bazujący na najnowszej wiedzy w zakresie materiałów i technologii obróbki, którego wzornictwo przypomina tradycyjny dach z ręcznie wykonanym rąbkiem stojącym. Ponadczasowy wzór w połączeniu z łatwym montażem powoduje, że jest to doskonały wybór, jeśli chodzi o renowację dachu.

Prezentacja firmy Ruukki

Oceń artykuł
3,80 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Ruukki Polska

Polecamy Ci również

Zobacz także