Blacha na rąbek stojący Ruukki Classic Premium

Blacha na rąbek stojący Ruukki Classic Premium

Firma Ruukki wprowadziła do swojej oferty handlowej nowy produkt - blachę na rąbek stojący Classic™ Premium, produkowanej z blachy stalowej, powlekanej powłoką Pural,
o specjalnej, wytłaczanej strukturze.

blacha na rąbek stojącyJest to w ofercie firmy, najbardziej zaawansowany technologicznie produkt, charakteryzujący się niespotykanymi na rynku parametrami. W modelu Classic Premium zastosowano nowatorskie rozwiązanie krawędzi startowej arkusza - specjalne fabryczne podgięcie poprawia estetykę połączenia poprzecznego oraz zapewnia lepszą szczelność i trwałość połączenia z pasem nadrynnowym. Pozwala również na zwiększenie długości maksymalnej arkusza do 10mb. Nowe rozwiązanie eliminuje konieczność stosowania wkrętów farmerskich na mocowaniu blachy do pierwszej łaty, podnosząc tym samym walory estetyczne dachu.

Classic Premium ma dodatkowo dwie unikalne na polskim rynku cechy. Produkowany jest z blachy o wytłaczanej strukturze zwiększającej sztywność każdego arkusza, a jednocześnie zapewniającej niespotykany wygląd całego dachu. Aplikowana dodatkowo na spodniej części arkusza specjalna włóknina zdecydowanie zwiększa izolację akustyczną, spełniając zarazem funkcję powłoki antykondensacyjnej. 

Nowy produkt ma spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dzięki nowoczesnej technologii produkcji, z zachowaniem tradycyjnego kształtu i formy, doskonale nadaje się na pokrycia obiektów zabytkowych, stylowych rezydencji czy nowoczesnych budynków wykorzystujących aktualne trendy w architekturze.

Oceń artykuł
4,00 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Ruukki

Polecamy Ci również

Zobacz także