Blachodachówka Decra

Decra® to ekskluzywne lekkie pokrycie dachowe nawiązujące estetyką do pokryć takich jak: dachówka ceramiczna, dachówka cementowa, dachówka glazurowana, gont drewniany, łupek.

Dachówki Decra® to unikalny, zastrzeżony i wyjątkowo trwały materiał pokryciowy wykonany przy zastosowaniu najnowszych technologii,  łączący urok tradycyjnych dachów z magią nowoczesności.

Doświadczenie i zaufanie

Od ponad trzydziestu lat Grupa Icopal produkuje system Decra®, starając się zapewnić profesjonalny i przyjazny serwis dostosowany do potrzeb klienta. Zostało ułożonych już ponad 130 milionów metrów kwadratowych dachów w całej Europie, od Skandynawii aż po kraje Śródziemnomorskie.

Elegancja i styl

Decra® to rodzina pokryć, z których każde ma własny styl, ale wszystkie łączy estetyka wykonania i wykończenia. Dachówki Decra® wraz z akcesoriami tworzą spójny, dopracowany w każdym szczególe system. Dostępne są w różnorodnych kolorach i kształtach.

Decra® Elegance – dyskretny urok nowoczesnej elegancji

Decra® Elegance błyszczącaDecra® Elegance satynowa

Jest najmłodsza w rodzinie. Wykończona lakierem, w wersjach z połyskiem lub delikatnej satyny,
w kształcie dachówki, odznacza się wyjątkową elegancją.    

Decra® Classic – klasyczna forma pięknego dachu

blachodachówka Decra® Classicblachodachówka w klasycznej formie

Powstała jako pierwsza w rodzinie Decra®, a jej ponadczasowe wzornictwo nawiązuje kształtem
do tradycyjnych pokryć ceramicznych i cementowych.

Decra® Stratos – indywidualny styl tradycyjnego pokrycia

blachodachówka Decra® Stratosblachdachówka jak gont drewniany

Przypomina kształtem pokrycie z gontu drewnianego. To doskonałe rozwiązanie zarówno dla nowoczesnych jak i stylizowanych budynków, m.in. drewnianych domów góralskich.

Decra® Oberon  - intrygująca przestrzenna forma

blachodachówka Decra® Oberonblachodachówka imitująca łupek

Przypomina kształtem łupek naturalny. Dzięki zróżnicowanej głębokości dachówki powierzchnia dachu nabiera intrygującej przestrzennej formy.

Trwałość

Wyjątkowa trwałość Decry® to efekt ewolucji technologicznej.  Materiały na Decrę® wytwarzane są na indywidualne zamówienie firmy Icopal. Stalowy rdzeń Decry® zabezpieczony jest wieloma warstwami ochronnymi, które zapewniają minimum sześćdziesięcioletnie użytkowanie dachu, nie wymagające zabiegów konserwacyjnych, a więc wygodne i ekonomiczne.  Wierzchnie warstwy wykończeniowe (specjalny lakier proszkowy w przypadku Decra®Elegance oraz żywice akrylowe i ceramizowana w piecu posypka mineralna w przypadku pozostałych typów Decra®) są trwałe, estetyczne. Dach z Decry® nie traci koloru przez długie lata, dzięki czemu kolejne pokolenia mogą kontynuować myśl architektoniczną swoich przodków bez uszczerbku na estetyce.  

blachodachówka Decradach kryty blachodachówką

Najwyższa jakość, wyjątkowa gwarancja

Na pokrycia Decra® udzielane są wieloletnie gwarancje:

  • 30-lat gwarancji na odmiany Decra® Classic, Stratos i Oberon
Oceń artykuł
4,00 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Icopal SA

Polecamy Ci również

Zobacz także