Blachodachówka Gasell

Blachodachówka łączy tradycję z trwałością, lekkością i ekonomicznością nowoczesnych materiałów budowlanych.

Blachodachówka Gasell - zdjęcie 1Dachy kryte dachówką są stałym elementem polskiego krajobrazu.
Jak jednak połączyć  tradycję z trwałością, lekkością i ekonomicznością nowoczesnych materiałów budowlanych? Alternatywą są blachy dachówkowe, dostępne w bogatej kolorystyce z różnymi powłokami,
z których największą popularnością cieszy się poliester (błyszczący
lub matowy). Jest to farba kryjąca, która zapewnia duża twardość powierzchni, niezawodną ochronę antykorozyjną i zapobiega gromadzeniu się brudu, a gwarantuje trwałość techniczną.

Trwałość blachodachówki Gasell Profil produkowanej w szwedzkich fabrykach od 1959 roku wynika z rygorystycznej kontroli produktów wytwarzanych przez skomputeryzowane linie produkcyjne. Wielowarstwowe zabezpieczenie stalowej blachy - cynkiem (275 g/m²), warstwą pasywującą, farbą podkładową, powłoką poliestrową i lakierem zewnętrznym - gwarantują długoletnią eksploatację w każdym klimacie. Mały ciężar blachodachówki (4,5 kg/m²) umożliwia stosowanie prostej i taniej konstrukcji dachowej, a prosty i szybki montaż zapewnia zużycie minimalnej liczby arkuszy o dużych rozmiarach, eliminuje także zbędne łączenia i elementy dodatkowe. Blachy Gasell mają 10-letnią gwarancję i uzyskały międzynarodowy certyfikat ISO 14001.

Oceń artykuł
3,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Źródło: Gasell

Zdjęcia: Gasell

Polecamy Ci również

Zobacz także