Blachodachówka modułowa

1
Blachodachówka modułowa

Stalowe pokrycie Finnera zapewni naszemu dachowi wyjątkową trwałość i sprawi, że będzie nam służył przez wiele lat.

blachodachówka modułowa

Prezentowana blachodachówka ma wyprofilowaną przednią krawędź arkusza, co sprawia że powierzchnia dachu jest gładka, a połączenia między dachówkami niewidoczne. Finnera jest idealnym rozwiązaniem do dachów prostych, dwuspadowych i bardziej skomplikowanych konstrukcji. Wysokiej jakości dach dostępny od ręki - Finnera sprzedawana jest bezpośrednio z magazynu w postaci gotowych do montażu komponentów, łącznie z niezbędnymi akcesoriami.

pokrycie dachuZakup modelu Finnera

Dach Finnera jest sprzedawany w oparciu
o standardowe arkusze blachy. Kalkulacja kosztów, zakup, transport i montaż są
o wiele łatwiejsze, niż w przypadku blach ciętych na wymiar, dodatkowo kalkulator kosztów idealnie pomoże nam oszacować wydatki z tym związane. Wystarczy podać szerokość płaszczyzny dachu (W) i długość płaszczyzny dachu (L).
Finnera to blachodachówka produkowana w arkuszach o stałych, niewielkich wymiarach (1190 X 705 mm). Dzięki swoim niewielkim rozmiarom ograniczamy do minimum straty materiału, obniżając tym samym koszty inwestycji. Dodatkowo modułowy system montażu pozwala uniknąć błędów związanych
z niedokładnym pomiarem połaci.

blacha dachówkowa Finnera

Zewnętrzna powierzchnia blachy jest pokryta specjalną powłoką organiczną Purex™, dzięki której dach będzie zabezpieczony przed korozją wywołaną wilgocią i skutkami działania promieniowania słonecznego.
Ruukki udziela 40 letniej gwarancji technicznej i 15 letniej gwarancji estetycznej na pokrycie Finnera. Dachy Ruukki są tworzone z myślą o ciężkich warunkach klimatycznych i zmiennej pogodzie, dzięki czemu pokrycie naszego domu będzie wyglądało jak nowe przez dziesięciolecia.

 

Szczegóły technicznie pokrycia Finnera znajdują się na stronie internetowej http://www.ruukkidachy.pl


Oceń artykuł
3,38 / 24 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Ruukki

Polecamy Ci również

Zobacz także