Blachodachówka Rubin Plus w ofercie Blachy Pruszyński

Blachodachówka „RUBIN Plus” poszerzyła ofertę firmy Blachy Pruszyński. Jest ona dostępna w modułach 400/20 oraz 400/15 o efektywnej szerokości krycia, która wynosi 115 cm.

blachodachówka Rubin PlusRUBIN Plus stanowi nowoczesne pokrycie dachu dla budynków jedno- i wielorodzinnych, gospodarczych, obiektów sakralnych itd. Blachodachówka łączy w sobie tradycję z nowoczesną technologią. Jest eleganckim i trwałym pokryciem dachowym w atrakcyjnej cenie.Profilowana jest z blachy dwustronnie ocynkowanej i powlekanej kilkoma warstwami lakieru, co gwarantuje jej długowieczność. Szeroka gama kolorów i możliwość dopasowania do różnych płaszczyzn pozwala na dostosowanie dachu do elewacji i otoczenia.

blachodachówkakolory blachodachówkiDzięki produkowaniu arkuszy na konkretną długość odpady ograniczone są do minimum. Blachodachówka jest profilowana z blachy powlekanej o grubości 0,50mm. Waga blachodachówki wynosi zaledwie ok. 5 kg/m², co oznacza, że jest blisko 10-krotnie lżejsza od tradycyjnych dachówek ceramicznych.
Firma „BLACHY PRUSZYÑSKI” oferuje do wszystkich blachodachówek niezbędne akcesoria: wkręty, gąsiory i inne obróbki blacharskie, taśmy uszczelniające, farby zaprawkowe oraz blachy płaskie do wykonania nietypowych obróbek dekarskich.

Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Blachy Pruszyński

Polecamy Ci również

Zobacz także