Blachodachówki ARAD

Blachodachówki ARAD

blachodachówki ARADBlachodachówki ARAD to nowa marka w ofercie firmy Blachy Pruszyński.

Blachodachówki ARAD są dostępne w dwóch wersjach ARADPRU i ARADCLA. Obydwie charakteryzują się wysoką jakością i innowacyjnymi  rozwiązaniami technicznymi. W blachodachówkach ARAD zastosowano specjalne profilowanie, dzięki czemu wyglądają bardzo efektownie, a ARADPRU wyróżnia się także ukośnymi przetłoczeniami, zwiększającymi sztywność materiału. Blachodachówki ARAD są lekkie i szybkie w montażu, co ma istotne znaczenie w przypadku niektórych konstrukcji.

Marka ARADPRU powstała jako odpowiedź na rosnące wymagania klientów. Wśród dostępnych na rynku blaszanych pokryć dachowych jest to zdecydowanie klasa premium. Produkt dedykujemy odbiorcom, którzy szukają rozwiązań wykraczających poza standard, bowiem nasz produkt zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji – mówi Rafał Kuczyński, zastępca dyrektora handlowego firmy Blachy Pruszyński.

gotowe otwory montażoweBlachodachówki ARADPRU są oferowane w postaci stosunkowo niewielkich dwumodułowych paneli, zamiast tradycyjnych arkuszy. To rozwiązanie ułatwia transport materiału oraz prace montażowe. Dodatkowym ułatwieniem dla dekarzy są gotowe otwory montażowe, zastosowane na panelach. Co ważne dla estetyki dachu - otwory montażowe są tak umieszczone, by maskować wkręty użyte do mocowania blachodachówki. Kolejną zaletą jest cięty po fali brzeg panelu. Dzięki temu poszczególne elementy doskonale do siebie przylegają, a ich montaż jest możliwy na specjalnej listwie startowej, bez widocznych łączników. Symetryczny profil blachodachówki wpływa na jej ekonomiczne wykorzystanie – zmniejsza ilość odpadów.
Blachodachówki ARADPRU wyróżnia się także trwałością. Jest ona dostępna m.in. w powłoce PURMAT, z 55 mikronową warstwą lakieru poliuretanowego. Powłoka ta charakteryzuje się bardzo dobrą odkształcalnością i odpornością na zarysowania, które są przyczyną powstawania korozji. Dodatkowo powłoka jest odporna na działanie promieni UV, dzięki niemu nie odbarwia się. Na powłokę PURMAT jest wydawana 30.letnia gwarancja.

 blachodachówki ARAD PRUblachodachówki ARAD CLA

Blachodachówki ARADCLA różnią się od ARADPRU m.in. tradycyjnym sposobem montażu. Blachodachówki te są produkowane na konkretną długość i są dostępna we wszystkich powłokach z oferty Blachy Pruszyński. Do wyboru jest ponadto 27 podstawowych kolorów z palety RAL i RR.

Oceń artykuł
3,31 / 26 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Blachy Pruszyński

Polecamy Ci również

Zobacz także