Blachy Pruszyński na Budmie 2017

0
Blachy Pruszyński Budma 2017
Stoisko Blachy Pruszyński na targach Budma 2017

Firma Blachy Pruszyński istnieje od 30 lat. Co roku producent wystawia swoją ofertę na Międzynarodowych Targach Budma. Na tegorocznej Budmie prezentował m.in. jedną ze swoich nowości - płyty warstwowe z rdzeniem poliuretanowym PIR.

Blachy Pruszyński to jeden z największych polskich producentów stalowych pokryć dachowych i elewacyjnych. Firma dbając o kompleksowość swojej oferty w czerwcu 2016 roku otworzyła nową fabrykę. Obiekt ten wyposażono w linię do produkcji płyt warstwowych z rdzeniem poliuretanowym PIR. Tę część oferty Blachy Pruszyński kierują głównie do budownictwa halowego, użyteczności publicznej, przemysłowego oraz rolniczego. W nowej fabryce produkowane są płyty w okładzinach metalowych:

  • ścienne z widocznym mocowaniem (Standard),
  • ścienne z ukrytym mocowaniem (Plus),
  • chłodnicze (Chłodnicza),
  • dachowe (Dachowa).

Zapytania o płyty warstwowe przychodzą z całej Polski. Dlatego producent chce się rozwijać i planuje poszerzenie oferty również o płyty warstwowe w miękkiej okładzinie.

Złoty medal Budma 2017 dla Blachy Pruszyński

Wdrożenie płyt warstwowych do oferty przyniosło firmie Blachy Pruszyński kolejny Złoty Medal MTP Budma. Nagrodę przyznano za ścienne i dachowe płyty warstwowe z rdzeniem ze sztywnej pianki poliuretanowej typu PIR SYSTEM. Składają się one z dwóch okładzin ze stali oraz z rdzenia z bezfreonowej, przyjaznej dla środowiska, pianki poliuretanowej. Produkcja płyt warstwowych Blachy Pruszyński PIRTECH odbywa się metodą ciągłą, na w pełni zautomatyzowanej, najnowocześniejszej w Europie linii do produkcji tego typu elementów.

Twarze Blachy Pruszyński na Budmie

Na targach odwiedzający mieli wyjątkową okazję na spotkanie się z Mariuszem Pudzianowskim oraz Krzysztofem Głowackim. Sportowcy współpracują z producentem: Mariusz Pudzianowski od 14 lat, a Krzysztof Głowacki od roku. Obaj chwalą sobie jakość współpracy z Blachy Pruszyński i lubią spotkania z kibicami i dekarzami, którzy współpracują z producentem.
Mariusz Pudzianowski, w związku z długim stażem współpracy, może pochwalić się już wieloma inwestycjami, na których zastosował stalowe pokrycia dachowe tego producenta.

Turniej Turbo Dekarza

Tradycją Budmy są zawody dekarskie. W tym roku odbyły się one pod nazwą Turbo Dekarz. Na zawodników czekało 10 stanowisk konkursowych. Na każdym z nich do wykonania było inne zadanie. Zawodnicy musieli zmierzyć się m.in. z quizem, krzyżówką, zadaniami sprawnościowymi i sprawdzającymi precyzję. Blachy Pruszyński były sponsorem jednego ze stanowisk konkursowych. Zadanie przygotowane przez producenta wymagało od dekarza szybkiej reakcji i perfekcyjnego uderzenia młotkiem. Zabawa była przednia.

Budma 2017 była dla firmy Blachy Pruszyński kolejną udaną edycją targów. Na stoisko producenta zawitały rekordowe liczby odwiedzających: zarówno inwestorów komercyjnych, jak i indywidualnych oraz wykonawców i dekarzy.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

Polecamy Ci również

Zobacz także