Blachy Pruszyński na targach BUDMA 2019

0
Blachy Pruszyński na targach BUDMA 2019

Podczas tegorocznej edycji targów BUDMA blachodachówka IRYD zostały wyróżniona Złotym Medalem MTP, a firma Blachy Pruszyński zaprezentowała również nowe panele na rąbek.

Blachy Pruszyński na targach BUDMA 2019 - zdjęcie 1
W ciągu czterech dni przez hale targowe przeszło około 50 000 profesjonalistów, a firma Blachy Pruszyński zdobyła jeden z 43 Złotych Medali MTP 2019. Była to doskonała okazja do spotkań o charakterze biznesowym, jak i moment aby obejrzeć z bliska produkty firmy i zdobyć więcej informacji technicznych na ich temat.

Blachodachówka płaska IRYD, wyróżniona Złotym Medalem MTP, cieszyła się dużym zainteresowaniem potencjalnych klientów. Zainteresowanie budził również panel na rąbek o profilowaniu w kształcie nanofali, który był jedną z nowości zaprezentowanych na targach poznańskich BUDMA. Panel został zaprojektowany z myślą o wzmocnieniu właściwości wytrzymałościowych – przetłoczenie tego typu zapobiega pofalowaniu arkusza i jest na tyle drobne, że z daleka wygląda jak blacha płaska.

Poza Złotym Medalem firma Blachy Pruszyński za przygotowanie stoiska zgodnie z wizją marketingową marki została uhonorowana statuetką Acanthus Aureus czyli Złotym Akantem.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

,

Źródło: Blachy Pruszyński

Polecamy Ci również

Zobacz także