BMI AeroDek – nowa marka lekkich i trwałych pokryć panelowych

0
BMI AeroDek – nowa marka lekkich i trwałych pokryć panelowych

AeroDek to wprowadzona z dniem 2 stycznia 2020 roku przez Grupę BMI nowa marka pokryć panelowych. Scala pod jedną nazwą i znakiem graficznym produkty doceniane przez klientów i dostępne dotychczas w ofercie BMI Icopal i BMI Braas.

Blachodachówki panelowe AeroDek są lekkie, trwałe i wykazują się najwyższą odpornością na ekstremalne warunki pogodowe. Poszczególne modele zaprojektowane są w stylistyce tradycyjnej, jak i nowoczesnej, co w połączeniu z modną kolorystyką umożliwia dopasowanie pokrycia do indywidualnych potrzeb. Oferta obejmuje:

  • AeroDek Quadro – dobrze znane i cenione pokrycie kategorii premium, które wyróżnia elegancki minimalizm i doskonałe parametry techniczne.
  • AeroDek Tradition – stalowo-ceramiczne pokrycie hybrydowe, nawiązujące kształtem do klasycznych dachówek ceramicznych lub betonowych.
  • AeroDek Unique – wyjątkowej jakości pokrycie o klasycznym wzorze. Jako ekskluzywna linia produktów AeroDek®, Unique dedykowane jest dla Klientów o najwyższych wymaganiach estetycznych.
  • AeroDek Harenda – pokrycie w formie gontu drewnianego, doskonałe zarówno dla bardzo nowoczesnych jak i tradycyjnych, stylizowanych budynków, np. domów z bali.

Pokrycia AeroDek objęte są 30-letnią gwarancją w wersji lakierowanej oraz 30- lub 40-letnią gwarancją w wersji wykończonej posypką.

 

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

,

Źródło: Grupa BMI

Polecamy Ci również

Zobacz także