Budma 2005 - budownictwo drewniane

Budma 2005 - budownictwo drewniane - zdjęcie 1Po raz pierwszy Stowarzyszenie Dom Drewniany bierze czynny udział w  największej imprezie budowlanej  Budma 2005, która co roku jest znaczącą pozycją w kalendarzu każdego przedsiębiorcy z branży. Stowarzyszenie pokaże się jako współorganizator seminarium, a także wystawca.

W dniach 25-28.01.2004 r. jednym z wiodących tematów będzie budownictwo drewniane. Targi Budma są doskonałą okazją do zaprezentowania działalności stowarzyszenia i roli, jaką pełni propagując drewno i ideę domu drewnianego. Podczas całej edycji targów Stowarzyszenie Dom Drewniany zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska w pawilonie nr 3, gdzie będzie można uzyskać informacje o budownictwie domów z drewna w tym technologiach budowy, projektach, firmach wykonawczych.
Osoby zainteresowane uzyskaniem bardziej szczegółowych informacji mogą wziąć udział w seminarium na temat budownictwa drewnianego, które odbędzie się podczas drugiego dnia targów, tj. 26.01.2005 r. (środa) - pawilon nr 11 (iglica) w godzinach 11.30 – 15.30. Udział w seminarium jest bezpłatny.

Program będzie obejmować:

  • zastosowanie drewna w budownictwie,
  • systemy konstrukcyjne w budownictwie domów z drewna,
  • technologie budowy domów z drewna,
  • wymagania dla budownictwa drewnianego,
  • zastosowanie nowoczesnych rozwiązań i materiałów budowlanych,
  • promocja drewna.

Podsumowaniem seminarium będzie zorganizowana przez Stowarzyszenie Dom Drewniany konferencja prasowa (godz. 16 w VIP LOUNGE - paw. nr 3).

Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Stowarzyszenie Dom Drewniany

Polecamy Ci również

Zobacz także