Budma 2006

Budma 2006Budować nowocześnie i bezpiecznie, z myślą o przyszłości - pod takim hasłem odbyły się tegoroczne Międzynarodowe Targi Budownictwa Budma 2006, które skupiły przedsiębiorców budowlanych Europy Środkowo - Wschodniej. Nowoczesne i bezpieczne, czyli zdrowe, energooszczędne materiały, narzędzia zapewniające bezpieczną pracę - wszystko to można było zobaczyć w Poznaniu.

Budma to coroczna prezentacja wystawców, pokazujących swoją najnowszą ofertę. Znalazły się tu zarówno wielkie koncerny, jak i średnie przedsiębiorstwa. Każdy zwiedzający miał możliwość zobaczenia i porównania propozycji ponad tysiąca firm z dwudziestu sześciu krajów. Specjalna ekspozycja - Wyspa Nowości - ułatwiła szybkie wyłowienie premierowych produktów. Targi były świetną okazją do spotkania z obecnymi klientami i nawiązania nowych kontaktów. To jedna z niewielu możliwości spotkania w jednym miejscu inwestorów i klientów z Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii czy Chin.

Firmy uczestniczące w targach Budma 2006 przedstawiły materiały budowlane i izolacyjne, chemię budowlaną, nawierzchnie, posadzki i podłogi, dachy, wyroby metalowe i elementy mocujące, narzędzia budowlane, szkło, profile, okna, drzwi oraz okucia, bramy i ogrodzenia, schody i windy, a także płytki ceramiczne i wyposażenie łazienek.

Targi Budma 2006ekspozycja targowaTargi Budma 2006 były wydarzeniem starannie przygotowanym z myślą o konkretnych adresatach. Dzień Inżyniera Budownictwa były propozycją dla kadry inżynieryjno - technicznej, a Targowe Spotkania z Architekturą - dla czynnych już architektów oraz studentów tego kierunku. Kongres Stowarzyszenia Dekarzy tym razem uzupełniły mistrzostwa polski młodych adeptów tego fachu.

zawody dekarskieNie po raz pierwszy odbyło się Rzemieślnicze Forum Budowlane. Dla inwestorów indywidualnych zorganizowany został BudShow - aktywna prezentacja materiałów i technologii budowlanych "na żywo", której tematem przewodnim była budowa budynku energooszczędnego.

W programie targów znalazły się projekty nowe - Nauka dla Budownictwa oraz Centrum Budownictwa Sportowego, jak również znane już z poprzednich edycji targów, jak Forum Inwestycyjne, Dzień Inżyniera Budownictwa, Spotkania z Architekturą czy BudShow.

Fotoreportaż z wydarzenia na kolejnej stronie...

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również

Zobacz także