BUDMA 2008 - świadectwa energetyczne i audytorzy

Zapraszamy do uczestnictwa w konferencjach poświęconych świadectwom energetycznym oraz działalności audytorów energetycznych odbywających się w trakcie Międzynarodowych Targów Budowlanych BUDMA 2008, których Rockwool Polska i Build Desk są patronami.

BUDMA 2008 - świadectwa energetyczne i audytorzy - zdjęcie 1

Świadectwa energetyczne
Pawilon 14B, sala B
23 stycznia, godz. 10:00-12:00

Podczas seminarium poświęconemu świadectwom energetycznym omówione zostaną zagadnienia związane z przebiegiem prac nad wdrożeniem Dyrektywy UE w sprawie charakterystyki energetycznej budynku wraz z przepisami wykonawczymi do Prawa Budowlanego ustalającymi metodykę i zawartość świadectw energetycznych. Przedstawione zostaną  algorytmy do obliczeń charakterystyk energetycznych budynków. Zaprezentowanie doświadczeń innych krajów europejskich w problematyce ocen energetycznych pozwoli określić stan i jakość tych działań w Polsce.  

Targowy Dzień Audytora Energetycznego
Pawilon 14 B, sala B oraz sala C
24 stycznia, g.12.00-14.30

Kolejnego dnia targów zapraszamy także do wzięcia udziału w Targowym Dniu Audytora Energetycznego, który zaprezentuje aktualne problemy działalności audytorów energetycznych, w tym także przygotowania do działalności w zakresie sporządzania świadectw energetycznych budynków. Ponadto omówione zostaną technologie budownictwa energooszczędnego, w tym także najnowsze technologie stosowane w budynkach pasywnych. Elementem przybliżającym możliwości realizacyjne tego typu budynków będzie omówienie zasad i możliwości finansowania takich przedsięwzięć. Czołowe firmy działające na naszym rynku przedstawią przykładowe realizacje budowlane z zastosowaniem swoich najnowszych materiałów termoizolacyjnych. 

Partnerem Dnia Audytora Energetycznego jest firma BuildDesk Polska  

Zapraszamy również do odwiedzenia stoiska firmy Rockwool Polska w czasie targów:

  • hala 3a - BUDSHOW 2008,
  • hala 3, stoisko 33
Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: BulidDesk, Rockwool

Zdjęcia: MTP

Polecamy Ci również

Zobacz także