Budma 2009 - inspirowana naturą

Inspirowane naturą - to hasło przewodnie targów BUDMA 2009, zgodne z jednym z najważniejszych trendów w budownictwie. Akcenty ekologiczne znajdą swoje odzwierciedlenie w planowanym programie wydarzeń, tradycyjnie nawiązującym do aktualnych dla branży zagadnień.

Budma 2009Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA należą do grona wiodących spotkań biznesowych dla branży budowlanej w tej części Europy. Ubiegłą edycję targów BUDMA odwiedziło niemal 65 000 gości z 29 państw, którzy na 47 433 m2 powierzchni wystawienniczej mieli okazję zapoznać się z najnowszą ofertą niemal 1600 wystawców z kraju i zagranicy. Wśród zwiedzających przeważały osoby podejmujące kluczowe decyzje inwestycyjne, podkreślając fachowy charakter targów.

Ekspozycja targów BUDMA stanowi możliwość zaprezentowania swojej oferty w ramach kilku segmentów tematycznych, takich jak Ściany i fasady, Drewno w budownictwie, Kamień w budownictwie, Dachy, okna, drzwi i bramy, Informatyka dla budownictwa, Centrum Budownictwa Sportowego. Naszą nową inicjatywą jest salon Drogi i chodniki, gdzie profesjonaliści z branży znajdą wiele ciekawych rozwiązań.

Warto zobaczyć
Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA 2009 stanowią świetną okazję do zapoznania się z najnowszymi propozycjami rynku dostawców dla branży budowlanej, ale nie tylko. Targom towarzyszy również ciekawy program wydarzeń o charakterze branżowym, które dostarczają cennej wiedzy na temat wybranych zagadnień (patrz: program targów). Prócz wielu konferencji, seminariów i fachowych spotkań na zwiedzających targi z Poznaniu czekają ciekawe prezentacje, wystawy i widowiskowe przestrzenie specjalne.

Zobacz pokazy sztuki dekarskiej
paw.7, stoisko 25
20-23 stycznia 2009,  g. 9.00 - 17.00
W trakcie pokazów zaprezentowane zostaną zasady prawidłowej termo-, paro- i wiatroizolacji dachów skośnych i płaskich, zasady prawidłowego montażu pokryć dachów wraz z mocowaniem systemów odwadniających oraz okien, prawidłowy sposób wykonania różnych pokryć na dachach płaskich oraz pokazowy montaż dachów przemysłowych i zielonych.

Orkiestra dęta i przemarsz braci dekarskiej
paw. 7, 7A, 8, 8A
22 stycznia 2009,  g. 12.00 - 15.00
Przemarsz Orkiestry dętej i przemarsz Braci Dekarskiej jest ciekawym akcentem uczestnictwa Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy w targach BUDMA i VIII Kongresu Dekarzy Polskich. PSD jest członkiem Światowej Federacji Dekarskiej IFD, stara się przenosić na grunt Polski najlepsze wzorce działań organizacji dekarskich z Europy - ich reprezentanci są częstymi gośćmi kongresów.

Archispace - gratka dla architektów i miłośników systemów CAD
paw. 8A, stoisko 44
20-23 stycznia 2009,  g. 9.00 - 17.00
Na stoisku ARCHISPACE zobaczymy jak konkretne produkty wystawców targów są wykorzystywane w procesie projektowania architektonicznego. To także możliwość poznania najnowszego oprogramowania CAD  jakim posługują się architekci i projektanci branżowi.

II Glazurnicze Mistrzostwa Polski
paw. 3A, antresola
21-22 stycznia 2009,  g. 9.00 - 17.00
W sześciu eliminacjach, które odbyły się przy okazji regionalnych targów związanych z budownictwem i wszędzie cieszyły się dużym zainteresowaniem zwiedzających, wzięło udział 120 zawodników reprezentujących prawie wszystkie województwa. Zadaniem konkursowym było wykonanie przez glazurników znaków - symboli graficznych związanych z mitologią słowiańską. W styczniowym finale weźmie udział już tylko 20 zawodników najlepszych z najlepszych.

Oceń artykuł
4,25 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również

Zobacz także