Budma 2013

Budma 2013

BUDMA 2013Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA, które odbędą się w dniach 29.01.- 1.02.2013.

Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA odbędą się tradycyjnie w Poznaniu. Organizatorzy przygotowali bogaty i pełen atrakcji program. Główne wydarzenia BUDMY 2013 to:

Dzień Dystrybutora – to pierwszy dzień Targów (29.01.). Wydarzenie przygotowano z myślą o producentach i przedstawicielach handlu. Działać będzie specjalnie przygotowana Strefa Dystrybutora, w której handlowcy będą mogli się zapoznać z ofertą targów, czy przeprowadzić rozmowy biznesowe.

Forum Architektury – debata poświęcona złożoności procesu powstawania inteligentnego budynku – od projektu, poprzez zainteresowanie inwestora i drogę formalno-prawną. Debata jest organizowana przez Izbę Architektów RP oraz Targi BUDMA, a wezmą w niej udział architekci, inwestorzy, a także wiceprezydenci kilku największych miast.

Forum Architektury 2012

Strada di Architettura 2.0 – to projekt przygotowany w ramach Forum Architektury. Jego ważnym elementem jest pokazanie bezpośrednich związków między twórcami architektury, a przemysłem. Strada di Architettura 2.0 to specjalna ścieżka zwiedzania dla architektów i projektantów, pozwalająca zapoznać się z nowoczesnymi, a nawet awangardowymi rozwiązaniami, na które warto zwrócić uwagę już na etapie projektowania.

Strada di Architetturanowoczesne projektowanie

Profesorska Architektura – czyli spotkanie i dyskusja z niekonwencjonalnym architektem – profesorem Renato Rizzi. Jego projekty budzą wiele emocji i wyznaczają nowe trendy w światowej architekturze. Wykład profesora, zatytułowany Thought and shape: form of architecture (Myśl i kształt: forma architektury) odbędzie się 30 stycznia w godzinach 15.30-17.00.

BudShow – dom autonomiczny – to prezentacja domu samowystarczalnego, nie wymagającego przyłączenia do sieci. Taki dom to kwintesencja budownictwa energooszczędnego, cechującego się rozwiązaniami proekologicznymi i ekonomicznymi. Ważnym elementem ekspozycji będzie prezentacja wykorzystania drewna, jako materiału konstrukcyjnego i wykończeniowego, doskonale pasującego do nowoczesnego designu i rozwiązań ekologicznych.

BudShow - dom autonomiczny

Forum Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego – da możliwość zapoznania się z wieloma aspektami budownictwa energooszczędnego i pasywnego, począwszy od roli architekta, poprzez nowy program dofinansowań NFOŚ, do oszczędności uzyskiwanych, dzięki nowoczesnym technologiom.

energooszczędność budynkówtermorenowacja budynków

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również

Zobacz także