BUDMA 2015 – wydarzenia specjalne

BUDMA 2015 – wydarzenia specjalne

Już 10 marca rozpoczynają się targi BUDMA. W ciągu czterech targowych dni będzie można nie tylko zapoznać się z ofertą prawie 1000 wystawców, ale także wziąć udział w niezwykle atrakcyjnych wydarzeniach specjalnych.

 BUDMA 2015

Podczas tegorocznych targów BUDMA będzie można poznać produkty prawie 1000 wystawców z niemal całego świata. Ale oczywiście to nie wszystko. Dla odwiedzających targi przygotowano także wiele wydarzeń specjalnych i unikalnych atrakcji, takich jak:

  • Strefa Dobrego Dachu – pawilon 7. To wydarzenie organizowane wspólnie z Polskim Stowarzyszeniem Dekarzy, obejmujące pokazy sztuki dekarskiej, prezentację najnowszych produktów dachowych, konsultację ze specjalistami wykonującymi poszczególne elementy dachu – od pokrycia, przez izolację, montaż okien dachowych i akcesoriów, po orynnowanie.
    Zobacz program
  • Klub Premier BUDMA – czyli prezentacja absolutnych nowości rynkowych, produktów, które po raz pierwszy zostaną pokazane właśnie na targach BUDMA. Wśród nich znajdą się m.in. innowacyjne okna do dachów płaskich, przystosowane do chodzenia po nich; nowoczesne systemy rynnowe, narzędzia i akcesoria.
    Zobacz pełne zestawienie premier
  • Strefa Testów – pawilon 2. Tutaj każdy fachowiec będzie mógł sprawdzić w praktyce działanie prezentowanych produktów. Dodatkowo najbardziej efektywne zastosowanie produktów zostanie przybliżone podczas profesjonalnych pokazów i prezentacji.
    Zapraszamy do Strefy Testów - program
Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: MTP

Polecamy Ci również

Zobacz także