BUDMA 2016 - poznaj główne wydarzenia Targów

0
Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2016
W dniach 2-5 lutego zapraszamy do Poznania na targi BUDMA.

W dniach 2-5 lutego zapraszamy do Poznania na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2016.

To już 25 edycja największych targów branży budowlanej w Polsce. Czego możemy spodziewać się po tegorocznej edycji? Nowości produktowych i technologicznych, merytorycznych dyskusji i spotkań z architektami, a także prezentacji i pokazów. Dodajmy do tego ponad sześciuset wystawców – i otrzymamy cztery dni wypełnione największymi atrakcjami branży budowlanej.

BUDMA 2016 - Targi INSPIRACJI

Na Budmie będziemy mieli okazję zapoznać się z najnowszymi propozycjami wielu producentów i dystrybutorów, zebranymi w jednym miejscu. Szczególną uwagę warto zwrócić na Klub Premier BUDMA (organizowany po raz drugi), dzięki któremu poznamy absolutne premiery. Produkty te będą dostępne na rynku dopiero po targach.
Warto także zwrócić uwagę na Złotych Medalistów MTP. Są to produkty ocenione przez jury ekspertów, wyróżniające się jakością oraz innowacyjnością. W obecnej edycji nagrodzono 23 produkty.

Poznaj: Laureatów Złotych Medali MTP BUDMA 2016

Innym wydarzeniem będzie Strada di Architettura – poświęcone produktom charakteryzującym się unikatowym designem oraz najwyższym standardami wykonania. Będzie można zapoznać się z nimi na specjalnie wydzielonej wyspie produktowej.
Architektów i projektantów zapraszamy też na spotkania ze światowej sławy architektami. W ramach Forum Architektury, organizowanego przez MTP oraz Izbę Architektów RP, będziemy mieli okazję wziąć udział w wykładzie „The House as the City” izraelskiego architekta polskiego pochodzenia – Zvi Heckera. Równie interesująco zapowiada się spotkanie z jednym z najbardziej nagradzanych architektów tzw. młodego pokolenia, Robertem Koniecznym, a także laureatem ponad 30 nagród w konkursach krajowych i międzynarodowych, Tomaszem Koniorem. Najnowsze trendy i niestandardowe rozwiązania z zakresu projektowania kominków przybliży Justyna Swat w ramach targów KOMINKI.

BUDMA 2016 - Targi WIEDZY

Targi BUDMA to również ważne miejsce biznesowych spotkań i nawiązywania kontaktów. Nie mniej ważne jest forum wymiany najnowszej wiedzy. W programie targów przewidziano wiele spotkań merytorycznych. Do ważnych wydarzeń będą należeć Dni Inżyniera Budownictwa, podczas których omawiane będą m.in. aktualne zmiany w przepisach czy też wymaganiach w zakresie energooszczędności w budownictwie. Tematyka wspomnianej energooszczędności zostanie rozwinięta podczas VII Forum Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego gdzie poruszone zostaną m.in. takie aspekty jak ekologiczne budownictwo drewniane w standardzie pasywnym, ekonomiczne korzyści budynków pasywnych, czy także rewitalizacja istniejących budynków do standardu pasywnego.
Praktyczne aspekty dotyczące montażu stolarki otworowej to z kolei temat interaktywnego pokazu Monteriada, organizowanego przez Związek Polskie Okien i Drzwi. Praktyczny wymiar będą miały także zmagania młodych dekarzy i parkieciarzy o tytuł Mistrza Polski. W obu przypadkach zwycięstwo to nie tylko zaszczytny tytuł, ale również udział w międzynarodowych zawodach. Młodzi dekarze reprezentować będą Polskę na Mistrzostwach Świata, z kolei parkieciarze zaprezentują swoje umiejętności podczas Mistrzostw Europy. Podczas BUDMY poznamy również nowego Mistrza Polski montażu wykładzin. Podziwiać będziemy również nieprzeciętne umiejętności płytkarzy, którzy wezmą udział w pokazie nowoczesnych technik montażu okładzin ceramicznych.

Dowiedz się więcej o: VIII Mistrzostwach Młodych Dekarzy

BUDMA 2016 - Targi BIZNESU

Szeroka oferta producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych w jednym miejscu i czasie to znakomita okazja do zdobycia nowych kontaktów biznesowych i negocjacji atrakcyjnych warunków cenowych. Nie mniej ważny jest też bezpośredni kontakt z przedstawicielami firm, dzięki któremu możemy nawiązać długofalowe, znakomite relacje biznesowe. W końcu symboliczny uścisk dłoni ma często tak duże znaczenie w biznesie jak postawienie parafki na kontrakcie. Handlowcom dedykowany jest szczególnie pierwszy dzień targów, czyli Dzień Dystrybutora
Międzynarodowy handel zapewni to trzecia odsłona programu Hosted Buyers, dzięki któremu w Poznaniu pojawią się przedstawiciele sieci zakupowych i dystrybucyjnych z takich krajów jak Algieria, Belgia, Białoruś, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Francja, Kazachstan, Malta, Mołdawia, Niemcy, Rosja, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Turcja, Ukraina, Uzbekistan, Wielka Brytania oraz Włochy.

 To oczywiście wybrane elementy z szerokiego programu targów BUDMA. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej targów – www.budma.pl, gdzie szczegółowo i na bieżąco opisywane są wszystkie zaplanowane wydarzenia.

BUDMA 2016
2-5 lutego, Poznań
Inspiracje * Wiedza * Biznes

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: MTP

Polecamy Ci również

Zobacz także