BUDMA 2016 – znamy już termin

BUDMA 2016 – znamy już termin

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA to największe targowe wydarzenie branżowe. Już dziś zapraszamy do udziału w przyszłorocznej, jubileuszowej edycji.

BUDMA 2016

W 2016 r. targi BUDMA odbędą się w dniach od 2 do 5 lutego, tradycyjnie w Poznaniu. Hasłem przewodnim będą INSPIRACJE * WIEDZA * BIZNES. Dwie ostatnie edycje targów BUDMA odbyły się w marcu – skąd więc decyzja o wcześniejszym terminie?
Przeprowadziliśmy wiele rozmów oraz szczegółowe badania wśród gości, którzy odwiedzili targi nie tylko w tym roku, ale także poprzednich  latach – mówi Dariusz Muślewski, dyrektor targów BUDMA – Z tych rozmów i analizy zebranych informacji wynika, że bardziej dogodnym terminem targów jest data wcześniejsza (szczególnie dla firm wykonawczych i fachowców). Aż 69% klientów, którzy odwiedzali targi we wcześniejszych latach, a nie pojawili się w poprzednim i bieżącym, wskazało luty jako idealny na to, aby znaleźli czas na spotkania z producentami. Baczna obserwacja rynku, rozmowy z wystawcami i partnerami targów oraz wymienionymi wcześniej zwiedzającymi, dały efekt w postaci BUDMY właśnie w lutym.

Organizacja BUDMY już w lutym, a więc przed rozpoczęciem sezonu budowlanego i remontowego, pozwoli na zapoznanie się z ofertą producentów i dystrybutorów odpowiednio wcześniej i umożliwi realizację inwestycji z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć rynku budowlanego.

Zdecydowana większość wystawców z pewnością przygotuje nową ofertę produktową, a lutowa odsłona BUDMY pozwoli zapoznać się z najnowszymi propozycjami i rozwiązaniami, które będzie można zastosować niejako „z marszu” przy planowanych inwestycjach czy remontach. Dla wielu producentów będzie okazją do pierwszych ocen klientów, często zanim jeszcze produkt trafi do masowej sprzedaży. – podkreśla Dariusz Muślewski – Kontynuować będziemy też Klub Premier BUDMA, a więc prezentację produktów, które zostaną wprowadzone na rynek podczas lub krótko po targach BUDMA. Odwiedzając targi będziemy mieć zatem okazję do zakupu i zastosowania nowych rozwiązań i technologii zdecydowanie szybciej niż konkurencja.

BUDMA 2016 - planowana lokalizacja branż

Targi BUDMA to również forum wymiany doświadczeń i wzbogacania specjalistycznej wiedzy, a także okazja do spotkań z klientami. Pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych ułatwi uczestnictwo np. w programie HOSTED BUYERS, skupiającym przedstawicieli największych grup zakupowych z różnych krajów świata.
Ekspozycji targowej będzie też towarzyszyć szereg wydarzeń, umożliwiających prezentację swoich produktów ścisłej grupie zwiedzających. Uwagę warto zwrócić m.in. na projekt Strada di Architettura, który pojawi się w „odświeżonej” formie.

– Idea projektu Strada di Architettura pozostaje niezmienna. To prezentacja w szczególny sposób produktów i rozwiązań, które mają zainspirować głównie architektów i projektantów swoim unikatowym designem, ale też funkcjonalnością i jakością”. – mówi Violetta Pastwa, koordynator projektu – „Zmieni się natomiast sposób w jaki będziemy prezentować te produkty szerokiemu gronu zwiedzających targi BUDMA. – podkreśla.

Wśród wydarzeń targowych znajdzie się oczywiście Strefa Testów (planowane jest jej powiększenie), spotkania z architektami światowej sławy, liczne konferencje, debaty i seminaria. Nie zabraknie też emocji „sportowych” w postaci zmagań najlepszych fachowców podczas mistrzostw, pokazów i turniejów.

W tym roku odbędą się także Targi Branży Kominkowej – KOMINKI (są one organizowane co dwa lata). Jeden z pawilonów MTP zostanie w całości przeznaczony pod to wydarzenie, a atrakcyjna prezentacja najnowszych produktów i technologii rozpali atmosferę.

Szczegółowych informacji na temat edycji targów BUDMA 2016, a także możliwości udziału, zarówno w samych targach jak i wydarzeniach towarzyszących, uzyskamy u organizatorów targów. www.budma.pl.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: MTP

Polecamy Ci również

Zobacz także