Dach na srogą zimę

Dach na srogą zimę

uszczelniacz dekarskiOkres jesieni to doskonały czas na gruntowny przegląd naszych dachów. Warto zadbać o to, aby mroźna i śnieżna zima nie spowodowała późniejszych poważnych zniszczeń konstrukcji.

Dzięki specjalistycznemu uszczelniaczowi dekarskiemu unikniemy kosztownych napraw. Za pomocą jednego produktu zabezpieczymy wszelkie nieszczelności nie tylko na dachu, ale także wokół kołnierzy okien dachowych, obróbek i parapetów dekarskich, styku blachy z drewnem, murem i blachą oraz… rynien. I to nawet późną jesienią czy wczesną zimą - Specjalistyczny Uszczelniacz Dekarski Soudal może być stosowany nawet w czasie ulewnego deszczu.
O drobnych nieszczelnościach czy uszkodzeniach na naszych dachach przekonujemy się zazwyczaj w okresie jesiennych, ulewnych deszczy. A czekając do wiosny możemy narazić się na poważne koszty związane z  uszkodzeniami konstrukcyjnymi. Dobrym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie uszczelniacz dekarski, stosowany przez profesjonalne ekipy dekarskie.uszczelniacz do dachów i rynienW przypadku niewielkich nieszczelności możemy dokonać drobnych napraw samodzielnie - pod warunkiem zadbania o bezpieczeństwo osoby wykonującej pracę. Uszczelniacz dekarski charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do większości powierzchni stosowanych w budownictwie, np. papy, asfaltu, betonu, ceramiki, metalu, szkła, kamienia, drewna i tworzyw sztucznych. Dzięki temu może być zastosowany we wszystkich „newralgicznych” miejscach bez dodatkowych podkładów, folii itp. To produkt opracowany z myślą o drobnych jesiennych naprawach, gdyż może być aplikowany na wilgotnych powierzchniach, a nawet… pod wodą. Wystarczy, że temperatura powietrza nieznacznie przekroczy 0°C - co oznacza, że w wyjątkowych sytuacjach może być zastosowany także zimą. Dostępny w „typowych” dekarskich kolorach - czerwonym i brązowym, a także w wersji przezroczystej, którą po utwardzeniu można pomalować farbą na dowolny kolor.

Pojemność kartusza: 310 ml
Sugerowana cena detaliczna: ok. 24 zł

Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Soudal

Polecamy Ci również

Zobacz także