Dach und Wand 2004

targi Dach und WandZakończyły się targi "Dach und Wand" (dach i ściana). Była to największa i najbardziej prestiżowa impreza budowlana w Europie. Po raz pierwszy odbyły się w 1957 roku, odwiedziło je wtedy 50 000 osób. Co roku są organizowane w innym mieście Niemiec, aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców z całej Europy oraz urozmaicić atrakcyjność imprezy.

Powierzchnia wystawiennicza tegorocznych targów to aż 20 751 m², na których prezentuje się 356 firm. Polskę reprezentowała: Rautaruukki Polska, Mój Dom oraz Impexmetal Group. Byli także producenci z Rosji, Turcji, Szwajcarii, Francji, Czech, Chin, Austrii i ze Stanów Zjednoczonych. Jak co roku w targach uczestniczyły także międzynarodowe koncerny: Roto, Velux, Fakro, Koramic, Grupa Lafarge, Dörken. Firma Rheinzink j była reprezentowana przez swoich przedstawicieli z całego świata, w tym również z Polski. Impreza była kierowana przede wszystkim do szerokiego grona dekarzy, blacharzy oraz firm handlowych.


spotkania dekarzyTo miejsce nawiązania nowych kontaktów i spotkania się z dotychczasowymi klientami, a także podsumowania współpracy oraz zapoznania się z nowościami na rynku światowym.
Obok pokryć dachowych, systemów orynnowania oraz wszelkiego typu okien dachowych, prezentowana była szeroka gama narzędzi dekarskich, maszyn do obróbki blachy, odzieży specjalistycznej oraz zabezpieczeń dla dekarzy.
Na targach poruszono również temat internetu, jego znaczenia i możliwości wykorzystania w branży budowlanej. Zaprezentowano m.in. programy do projektowania, optymalizację połaci dachowych, sklepy internetowe oraz serwisy poradnikowe.

Nasze portale e-dach.pl oraz e-izolacje.pl również zostały zauważone i docenione za osiągnięcia, bezstronność i profesjonalizm. Jesteśmy dumni, że zwrócono na nas uwagę nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. 

Po wstąpieniu Polski do struktur unijnych, zwiększają się znacznie nasze możliwości i wiele firm zachodnich deklaruje wejście na nasz rynek.


Targi uatrakcyjniały ciekawe formy promocji na przykład jazda samochodem rajdowym lub łapanie dachówek - gra komputerowa (zdjęcia poniżej).

atrakcje targów - jazda samochodem wyścigowym   gra komputerowa


Kolejne edycje targów: Lipsk 4-7 maja 2005 r., Kolonia 24-27 maja 2006 r.

hala targowa w Lipsku

pokrycia dachowe
oferta pokryć dachowych
narzędzia dekarskie
dachówka ceramiczna
produkcja wiórów drewnianych
krycie wiórem drewnianym
spotkanie dekarzy
stoisko targowe
hala targowa
oferta dachówek ceramicznych
wystawcy
ozdoby dachowe
narzędzia dla dekarzy
dekoracyjny rzygacz
zwiedzający targi
okna dachowe
stoisko z pokryciami dachowymi
akcesoria dachowe
wejście na targi
kolektory słoneczne i okna dachowe
dachówki
oferta narzędzi
orynnowanie
ekspozycja targowa
nowoczesne pokrycia dachowe
stoisko Rheinzink
elementy systemu orynnowania
materiały dachowe
kolorowe pokrycia dachowe
materiały ociepleniowe
kolory dachówek
stoisko Enke
okna połaciowe
stoisko Fakro
 
Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Przemysław Kalicki

Zdjęcia: Przemysław Kalicki

Polecamy Ci również

Zobacz także