Dachówka renesansowa Alegra 8

Ceramiczną dachówkę – Renesansową Alegra 8 wyróżnia małe zapotrzebowanie na 1 m² połaci  (już od 8,7 szt.) oraz szeroki zakres kątów nachylenia dachu, przy których produkt ten można stosować (od 12°).

Dachówka renesansowa Alegra 8 - zdjęcie 1Dachówka renesansowa Alegra 8 - zdjęcie 2

Od sierpnia 2010 r. w ofercie firmy Wienerberger w rodzinie dachówek Renesansowych pojawiła nowa dachówka ceramiczna marki Koramic – Renesansowa Alegra 8. Ta zakładkowa dachówka jest dostępna w dwóch kolorach – czerwonej i czarnej angobie. 

dachówka renesansowa wienerberger dachówka renesansowa wienerberger
Alegra 8 produkowana jest w niemieckim zakładzie Eisenberg. Model ten znajduje zastosowanie zarówno w nowoczesnym budownictwie jednorodzinnym, jak również Renesansowa Alegra 8 to produkt, który przy bardzo atrakcyjnej cenie oferuje klientom ceramiczny dach utrzymany w uznanej na naszym rynku stylistyce. Jednocześnie duży format i nowoczesna technologia produkcji gwarantują, iż wykonanie pokrycia będzie procesem szybkim i bezproblemowym. 

Pokrycie dachowe wykonane z użyciem dachówki Renesansowa Alegra 8, poza walorami estetycznymi, oferuje wysoką szczelność i trwałość. Dachówki ceramiczne odporne są na działanie czynników mechanicznych i atmosferycznych. Dodatkową zaletą jest prosty i szybki montaż dachówek.

Oceń artykuł
3,80 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Wienerberger

Polecamy Ci również

Zobacz także