Dekarz na 5 - konkurs

Dekarz na 5 - konkurs

Firma Galeco organizuje konkurs fotograficzny „Dekarz na 5”. Celem konkursu jest docenienie i nagrodzenie za ciężką pracę dekarzy montujących na co dzień systemy rynnowe Galeco. Na zwycięzcę czekają między innymi atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz możliwość odwiedzenia siedziby firmy Galeco i wtajemniczenie w proces produkcji rynien.

GalecoPraca dekarza jest ciężka, wymaga doświadczenia i wysokich umiejętności, gdyż to właśnie od dekarzy zależy prawidłowe funkcjonowanie zamontowanego systemu rynnowego. Aby docenić kunszt i rzemiosło polskich dekarzy, firma Galeco organizuje konkurs fotograficzny „Dekarz na 5”. Uczestnikami konkursu mogą być pracownicy firm wykonawczych, działających w branży dachowej, zarejestrowanych na terenie Polski. Aby wziąć udział w plebiscycie, wystarczy przesłać zdjęcie zamontowanego przez siebie systemu rynnowego firmy Galeco wraz z Formularzem Zgłoszeniowym. Przesyłkę należy kierować na adres siedziby firmy. Materiały można dostarczyć również za pośrednictwem strony internetowej.

Konkurs rozpoczął się 1 lipca 2011 roku i potrwa aż do 31 grudnia 2011 roku. Zgodnie z regulaminem, co miesiąc jest wybierany jeden laureat, który może wybrać gwarantowaną Nagrodę Miesiąca. Na zakończenie plebiscytu wyłoniony zostanie zwycięzca, który otrzyma tytuł „Dekarz na 5” oraz Nagrodę Finałową – wizytę, wraz z osobą towarzyszącą, w siedzibie firmy Galeco w podkrakowskich Balicach. Podczas tego spotkania pracownicy spółki uchylą rąbka tajemnicy produkcji rynien. Dodatkowo zdobywca tytułu „Dekarz na 5” będzie miał okazję zjeść obiad z prezesem Galeco – Szczepanem Buryło. Dopełnieniem triumfu jest prestiżowy dyplom oraz nagroda rzeczowa – profesjonalna zaginarka ZiCo ZED wraz ze stołem roboczym, która na pewno przyda się Mistrzowi podczas wykonywania swojej pracy. Laureatów wybierze Jury konkursu w drodze głosowania. W skład komisji sędziowskiej wchodzą Prezes Zarządu Galeco – Szczepan Buryło, Tomasz Piotrowski - Dyrektor Marketingu i Sprzedaży, a także Ewa Onuszko - Specjalista ds. Promocji.

Rejestracja

Oceń artykuł
4,50 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Galeco

Polecamy Ci również

Zobacz także