Dlaczego dachówki cementowe Braas?

Dachówki cementowe Braas produkowane są od ponad 50 lat. Tradycja i doświadczenie firmy pozwala oferować rozwiązania sprawdzone i spełniające oczekiwania pod każdym względem. Trwałość dachówek Braas, ich jakość i walory estetyczne sprawiły, że są one obecnie najczęściej stosowanym pokryciem dachów w Polsce i całej Europie.

Dlaczego dachówki cementowe Braas? - zdjęcie 1

Mocne podstawy...

Po pierwsze - trwałość. Wiadomo od dawna, że beton z wiekiem, podobnie jak wino, jest coraz lepszy. Prawidłowo wykonany przetrwa wiele lat, czego dowodem są licznie spotykane w Polsce dachy z dachówek cementowych wyprodukowanych ponad 50 lat temu. Produkcją tą zajmowali się rzemieślnicy, nie dysponujący wyspecjalizowanymi maszynami i korzystający z dostępnych wtedy surowców, a mimo to dachy te spełniają swoją funkcję do dzisiaj. Trwałość pierwszych dachówek cementowych które zostały wyprodukowane w Niemczech przez Alberta Krohera można także podziwiać do dnia dzisiejszego.

Firma Braas produkuje dachówki cementowe od 50 lat i udziela 30 letniej gwarancji na swoje produkty, łącznie z mrozoodpornością. Gwarancja ta nie jest ograniczona żadnymi wymogami dotyczącymi technologii układania dachu, ani też sposobem obróbki materiału.
Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Braas

Polecamy Ci również

Zobacz także