Druga edycja programu 1000 narzędzi – 1000 testerów

Druga edycja programu 1000 narzędzi – 1000 testerów

Profesjonalni użytkownicy elektronarzędzi w Polsce przetestują tegoroczne nowości
z oferty elektronarzędzi profesjonalnych firmy Bosch


1000 narzędzi – 1000 testerówMłoty, szlifierki, wycinarki do płytek, zagłębiarki i urządzenia wielofunkcyjne – spośród takich modeli elektronarzędzi profesjonalnych firmy Bosch będą wybierać użytkownicy. Opinie fachowców będzie można przeczytać w raportach na stronie programu www.1000tools1000testers.com. Zgłoszenia są przyjmowane od lipca, a cała akcja potrwa do końca 2012 roku.

Od lipca, w ramach drugiej edycji programu 1000 narzędzi – 1000 testerów, polscy profesjonalni użytkownicy narzędzi będą mieli możliwość bezpłatnego przetestowania nowości produktowych z linii narzędzi profesjonalnych firmy Bosch. Profesjonaliści w Polsce przywiązali się do naszego programu. Z dotychczas zebranych opinii wiemy, że cenią markę Bosch zarówno za wysoką jakość produktów, jak i za możliwość zaprezentowania rzetelnego sprawozdania na ich temat. Od lat prowadzimy dialog z fachowcami, którzy na co dzień pracują profesjonalnymi narzędziami, pytamy ich o opinie i słuchamy propozycji ulepszeń. To jest największa wartość programu 1000 narzędzi – 1000 testerów – komentuje Marek Krajewski, Senior Brand Manager linii Bosch Niebieski. Wszystkie dotychczasowe i nowe wyniki testów, dostarczone przez uczestników, są systematycznie publikowane na stronie www.1000tools1000testers.com.

młot udarowo-obrotowy

Warunkiem otrzymania wybranego narzędzia na własność jest przygotowanie wyczerpującej, fachowej opinii na temat testowanego modelu z relacją foto i video, z której będą mogli skorzystać inni użytkownicy. W naszej branży praktyczne doświadczenia fachowców często decydują o tym, czy użytkownik kupi konkretne narzędzie. Program 1000 narzędzi – 1000 testerów ma pomóc profesjonalistom w wymianie opinii na temat narzędzi, które rzeczywiście ułatwią im codzienną pracę – dodaje Marek Krajewski.

profesjonalna szlifierka

Wśród narzędzi, które można przetestować w programie, znalazły się m. in. młoty GBH 2-24 DF Professional, wyposażone w silnik o mocy 790 W i energię udaru 2,7 J. Te narzędzia dzięki dużej prędkości wiercenia i wysokiej wydajności dłutowania zapewniają szybkie wykonanie pracy. Dla fachowców, dla których szczególnie ważna jest wydajna i bezpieczna praca, dostępne są różne modele szlifierek: GWS 11-125 Professional, GWS 15-125 CIE Professional i GWS 26-230 LVI Professional. W tym roku będzie można wypróbować również wycinarkę do płytek GCT 115 Professional, zagłębiarkę GKT 55 GCE Professional i urządzenie wielofunkcyjne GOP 300 SCE Professional.

Profesjonaliści zainteresowani testowaniem elektronarzędzi Bosch Professional mogą zgłosić się do programu, wypełniając formularz na stronie www.1000tools1000testers.com, na której znajdą także szczegółowe informacje na temat narzędzi i raporty z dotychczas przeprowadzonych testów.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Robert Bosch Sp. z o.o.

Polecamy Ci również

Zobacz także