Dwa Złote Medale MTP dla FAKRO

Dwa Złote Medale MTP dla FAKRO

Złoty Medal MTPW tym roku aż dwa produkty firmy FAKRO zostały nagrodzone Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Złote Medale Targów Poznańskich to prestiżowe wyróżnienie przyznawane produktom, które wyróżniają się jakością oraz innowacyjnością. Każdego roku do konkursu jest zgłaszanych ok. 500 produktów. W tym roku nagrodzono dwa produkty FAKRO:

  • okno do dachów płaskich DXW, które dzięki specjalnej konstrukcji wyróżnia się zwiększoną nośnością. To rozwiązanie oraz zastosowanie antypoślizgowej powłoki pozwala na swobodne chodzenie po oknie. Powierzchnia okna DXW licuje się z powierzchnią pokrycia dachu tworząc bezpieczną i użytkową przestrzeń tarasu. Produkt ten potwierdza filozofię firmy, która swoje produkty reklamuje hasłem „okna dachowe, które wyprzedzają przyszłość”.
  • schody strychowe LWT – schody te to jeden z najnowszych produktów FAKRO. Schody strychowe LWT wyróżniają się wysoką energooszczędnością oraz komfortem użytkowania. Konstrukcja schodów z wygodną, drewnianą drabinką została specjalnie opracowana tak, by zminimalizować straty ciepła.

 okno do dachów płaskich DXWschody strychowe LWT

Wręczenie nagród nastąpi podczas Międzynarodowych Targów Budowlanych BUDMA w Poznaniu, w dniu 10 marca 2015.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: FAKRO

Polecamy Ci również

Zobacz także