Dystrybucja okien dachowych Dakea

Dystrybucja okien dachowych Dakea

Zapomnij o przedstawicielach handlowych zainteresowanych bardziej swoim bonusem niż Twoim biznesem. Dakea jest zespołem ludzi, którym naprawdę zależy na stworzeniu najlepszej oferty. Cenisz wysoką jakość produktów i usług, punktualność i przyjazne wsparcie ze strony producenta? My również.*

Dystrybucja okien dachowych Dakea - zdjęcie 1Płać, jak sprzedasz

Jesteśmy pewni naszych produktów i naszego konceptu, dlatego całe ryzyko bierzemy na siebie. Nie chcesz zamrażać gotówki w towarze na magazynie, wolisz przeznaczyć ją na rozwój swojej firmy? Możesz skorzystać z programu Stock Partner. W przypadku takich partnerów obowiązuje zasada  „płać po sprzedaży”. Dodatkowo możesz przekazać proces optymalizacji stanów magazynowych naszym ekspertom z działu sprzedaży wirtualnej. 

okna dachowe Dakeaekspozycja okien dachowych

Poznaj różnicę w naszym podejściu do okien dachowych

Dostarczamy dużo więcej niż tylko pomarańczowe pudełka, które z łatwością rozpoznasz zarówno Ty, jak i Twoi klienci. Od Programu Stock Partner, poprzez szkolenia on-line, których możesz potrzebować, szybki i bezpośredni kontakt z nami, z którego możesz skorzystać wtedy, gdy nie będziesz bardzo zajęty, aż po cały szereg drobnych rozwiązań, które przygotowaliśmy dla naszych klientów po to, żeby sprzedawanie okien dachowych stało się łatwiejsze i bardziej przyjemne. Dakea to nic innego jak mała, ale bardzo przyjazna rewolucja na rynku okien dachowych, która poza jakością i serwisem samych produktów daje Ci komfort, choćby poprzez dedykowaną obsługę klienta, która zawsze czeka na pytania od Ciebie.

Jakiej firmy okna dachowe wybrać?

Velux
wynik głosowania
24,7%
Fakro
wynik głosowania
31,4%
Dakea
wynik głosowania
27,9%
RoofLITE
wynik głosowania
9,3%
Roto
wynik głosowania
6,8%

Ilość oddanych głosów: 947

Dlaczego warto sprzedawać okna dachowe Dakea?

Czego oczekują Twoi klienci, przychodząc do Twojego punktu sprzedaży? Jeśli są właścicielami domów, oczekują przede wszystkim fachowej porady. Jeśli są profesjonalistami, chcą po prostu szybkiej i jasnej informacji na temat interesującego ich produktu.

ekspozytor

Oczywiście, możemy dostarczyć Ci kolejny wspaniały ekspozytor z oknem dachowym, ale możemy też zrobić trochę więcej. Możemy zaoferować również interaktywny ekspozytor z ekranem dotykowym, w którym Twoi klienci po prostu znajdą wszystkie potrzebne im informacje.

ekspozytor z ekranem dotykowym

Teraz przez chwilę skoncentrujmy się na produktach:

Tak, nasze okna dachowe objęte są 20 letnią gwarancją,
Tak, nasze okna dachowe wyprodukowane zostały w oparciu o najwyższej jakości materiały i technologie (Max Protect, Master Wood)
Tak, każdy nasz produkt został zaprojektowany tak, aby mieć więcej funkcji niż produkty konkurencyjne.*

* artykuł sponsorowany

programy Dakea
Oceń artykuł
4,67 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Dakea

Polecamy Ci również

Zobacz także