Europrodukt 2004 dla Maxi Classic

W roku integracji Polski z Unią Europejską odbyła się VI edycja ogólnopolskiego Programu Promocyjno-Gospodarczego „Europrodukt”, który działa na rzecz wizerunku i budowy marki firm, produktów, usług i regionów nie tylko w Europie, ale i na świecie.

Europrodukt 2004 dla Maxi Classic - zdjęcie 1W tym roku tytuł Europrodukt 2004 otrzymał system Maxi Classic produkowany przez Rautaruukki Polska. Podzielony na kategorie: produkt – usługa – inicjatywa ten prestiżowy tytuł przyznawany jest produktom, które reprezentują najwyższą jakość i zasługują na miano najlepszych.
Maxi Classic jest kompletnym systemem blach dachowych z oryginalnym „rąbkiem stojącym”. Dzięki charakterystycznemu rąbkowi oraz dodatkowym wzdłużnym przetłoczeniom system nie tylko zapewnia wygląd klasycznego dachu, ale także dodatkowo go usztywnia. Sprawdza się nie tylko w renowacjach obiektów zabytkowych (pałaców, kościołów itd.), ale także w nowych budynkach, dając projektantom, architektom i wykonawcom wyjątkową swobodą pracy.
W uroczystości wręczenia nagród, które odbyło się w warszawskim hotelu Holiday Inn wzięli udział przedstawiciele Kancelarii Premiera RP, Ministerstwa Gospodarki Pracy i Polityki Społecznej, PARP oraz izb branżowych i stowarzyszeń.
Statuetka i dyplom, którą otrzymali wyróżnieni jest wyrazem uznania za wysiłek w tworzenie sprzyjających warunków dla rozwoju gospodarczego oraz stanowi nagrodę za podjęte przez przedsiębiorstwa inicjatywy gospodarcze i  społeczne.

Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Źródło: Rautaruukki Polska

Polecamy Ci również

Zobacz także