Fakro na Budmie 2006

Na tegorocznych targach Budma firma Fakro zaprezentowała nową linię okien dachowych, które w sprzedaży pojawią się od 1 marca 2006 r.

Fakro na Budmie 2006 - zdjęcie 1

W ofercie okien dachowych na ten rok zmieniono stylistykę zewnętrznego oblachowania okien i upodobniona do wprowadzonego wcześniej na rynek okna uchylno-obrotowego nowej generacji preSelect. Dzięki temu wszystkie okna dachowe tworzą jedną spójną grupę produktów o identycznym wyglądzie zewnętrznym.Fakro na Budmie 2006 - zdjęcie 2Kolejnymi nowościami, obok okna preSelect, zaprezentowanymi w Poznaniu przez Fakro, było okno obrotowe z PCV oraz klapa oddymiająca. Produkty te zostaną  wprowadzone do oferty w połowie 2006 roku. Na wszystkich oknach dachowych Fakro były prezentowane akcesoria do okien: żaluzje, zasłony plisowane, rolety wewnętrzne, markizy i rolety zewnętrzne. Prezentowano również układy zdalnego sterowania, umożliwiające otwieranie i zamykanie okien wysoko zamontowanych oraz sterowanie akcesoriami okiennymi za pomocą przełączników naściennych oraz pilotów.

Oprócz firmowego stoiska w hali nr 5 FAKRO aktywnie uczestniczyło w wielu projektach, realizowanych podczas tegorocznych targów BUDMA.

Budshow

Jednym z nich był „pokaz budowy domu na żywo”, odbywający się w ramach tzw. Budshow. Formuła projektu podporządkowana została prezentacji energooszczędnych materiałów budowlanych, w tym oczywiście okien dachowych Fakro oraz  urządzeń i technologii, które pozwalają zaoszczędzić najwięcej energii w trakcie eksploatacji budynku.

Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy i Kongres Dekarzy Polskich

Tegorocznym targom Budma towarzyszyły Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy. Przeprowadzone zawody były eliminacjami do Mistrzostw Świata Młodych Dekarzy, które odbędą się w listopadzie w Krakowie. W ramach konkurencji dekarskich przeprowadzono montaż okien dachowych Fakro, objęty największą punktacją wśród Fakro na Budmie 2006 - zdjęcie 3wszystkich etapów mistrzostw poddanych ocenie. Równolegle w trzecim dniu trwania zawodów odbył się V ogólnopolski Kongres Dekarzy Polskich. W trakcie kongresu Zarząd Polskiego Stowarzyszenie Dekarzy udzielił rekomendacji dla okna preSelect, określonego jako produkt przyjazny w dowód uznania za najwyższą jakość produktu i wyjątkową łatwość montażu.

Budowlana Marka Roku 2005

W Poznaniu firma Fakro wzbogaciła się o kolejną prestiżowa nagrodę, uzyskując tytuł Budowlanej Marki Roku w kategorii okna dachowe. Ranking, w oparciu o który wyłoniono laureatów przeprowadziło ASM-Centrum badań i Analiz Rynku na grupie 500 dystrybutorów. O przyznaniu Fakro tytułu Budowlanej Marki Roku 2005 w badanym segmencie zadecydował wynik w postaci najwyższej oceny ważonej tj. marka najwyższej jakości (waga 40%) najbardziej znana marka (waga 30%), marka najbardziej dostępna na rynku (waga 20 %) oraz marka najczęściej wybierana przez klientów (waga 10%).

Fakro na Budmie 2006 - zdjęcie 4Biorąc pod uwagę ilość projektów, w których wzięła udział firma, tegoroczna Budma była dla Fakro jedną z ważniejszych dotychczasowych imprez wystawienniczych w Poznaniu. Stoisko Fakro odwiedziło ponad 4 tysiące osób, głównie sprzedawców i developerów a także liczna delegacja z Kazachstanu – przedstawicieli inwestorów oraz ambasady Kazachstanu w Polsce, uczestnicząca w forum Polska-Kazachstan. Honorowym gościem był wiceminister Piotr Styczeń, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Transportu i Budownictwa, pełnomocnik rządu ds. budownictwa mieszkaniowego.

Oceń artykuł
4,50 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Redakcja

Źródło: Fakro

Polecamy Ci również

Zobacz także