FAKRO na targach BUDMA 2019

0
FAKRO na targach BUDMA 2019

Zakończyły się już Międzynarodowe Targi Architektury i Budownictwa BUDMA 2019, które odbyły się w Poznaniu, w dniach 12-15.02.2019 roku.

BUDMA to najważniejsze wydarzenie targowe branży budowlanej w Polsce i jedno z ważniejszych w Europie środkowo-wschodniej. Poznańskie targi to przestrzeń do prezentacji najnowszej oferty i innowacyjnych rozwiązań przez ponad 1000 wystawców. Miejsce pozyskiwania wiedzy, wymiany doświadczeń, a przede wszystkim spotkań biznesowych, podtrzymujących relacje z obecnymi klientami i zdobywania nowych kontaktów. Targi to także liczne imprezy towarzyszące, konkursy, konferencje, debaty czy pokazy.

Podczas konferencji prasowej FAKRO „Światło, Bryła, Sztuka – kompleksowa oferta stolarki” przedstawiono Ambasadora firmy, wybitnego polskiego architekta Roberta Koniecznego, który będzie wspierał polską firmę w jej globalnym rozwoju.

FAKRO - producent okien dachowych i schodów strychowych, niezmiennie od 28 lat czyli od początku swojej działalności i jednocześnie od pierwszej edycji BUDMY jest z nią związany. Podczas targów, na dwóch stoiskach, głównym i dekarskim, FAKRO zaprezentowało kompleksową ofertę produktową, w tym nowość docenioną i nagrodzoną Złotym Medalem MTP: bramę garażową BSS Supreme serii INNOVIEW Line.

Ogromną uwagę zwracały także pozostałe produkty: okna dachowe, okna do dachów płaskich czy schody strychowe, a także produkty z oferty stolarki pionowej INNOVIEW - okna fasadowe w tym drzwi tarasowe HST Sky oraz drzwi wejściowe.

Tegoroczna ekspozycja firmy FAKRO cieszyła się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających nie tylko ze względu na pełną ofertę stolarki otworowej, ale również liczne niespodzianki, które przygotowano dla zwiedzających. Stoisko FAKRO zostało wyróżnione nagrodą Acanthus Aureus ("Złoty Akant"), przyznawaną wystawcom za najlepiej zaprezentowane stoisko w połączeniu ze strategią marketingową firmy.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

,

Polecamy Ci również

Zobacz także