Fakro Ski Cup 2011

0
Fakro Ski Cup 2011

uroczyste przywitanie uczestnikówW dniach 11 – 12 luty 2011 odbędzie się 2. edycja Międzynarodowych Zawodów Narciarskich - IFD FAKRO Ski World Cup 2011.

Zawody organizowane przez firmę FAKRO przy współudziale Międzynarodowej Organizacji Dekarzy - IFD odbędą się w Muszynie. W trakcie IFD FAKRO Ski World Cup będzie mieć również miejsce konferencja IFD. Mistrzostwa są okazją do spotkania się przedstawicieli międzynarodowego środowiska dekarzy, pasjonujących się narciarstwem. Jako gospodarz i organizator konferencji firma FAKRO zapewnia profesjonalne zaplecze umożliwiające organizację tego rodzaju przedsięwzięcia.
Do dyspozycji gości przygotowana została baza hotelowa (www.activa.fakro.pl) znajdująca się w malowniczej górskiej scenerii nieopodal profesjonalnego stoku narciarskiego Jaworzyna Krynicka, na którym rozegrają się zawody.

IFD FAKRO Ski World Cup 2011zawody narciarskie

Uczestnicy zawodów wybierani są przez Krajowe Federacje Dekarskie. Wszystkie informacje dotyczące pobytu konferencji i zawodów znajdują się na stronie zawodów www.skicup.fakro.com.

Oceń artykuł
4,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Fakro

Polecamy Ci również

Zobacz także