Finnera® - blachodachówka modułowa idealna na każdy dach

Finnera® - blachodachówka modułowa idealna na każdy dach

Innowacyjny model stalowego pokrycia dachowego Finnera sprawi, że każdy dach będzie nie tylko piękny, lecz także wyjątkowo trwały i praktyczny. Nowatorskie wyprofilowanie przedniej krawędzi arkusza umożliwia uzyskanie zadziwiająco gładkiej powierzchni dachu bez widocznych połączeń. Dach jest dzięki temu idealny na każde warunki klimatyczne.*

blachodachówka Finnera na dachu

Pokrycie na każdy dach

Finnera to blacha dachówkowa produkowana w arkuszach o stałych, niewielkich wymiarach
(1190 x 705 mm). Dzięki temu możemy kupić pokrycie na dach od ręki, prosto z magazynu. Blacha sprzedawana jest w pakietach obejmujących także wszystkie niezbędne akcesoria gwarantujące łatwy i sprawny montaż. Dzięki niewielkim wymiarom blachodachówki do minimum ograniczymy straty materiału, obniżając tym samym koszty inwestycji. Pozwoli nam to także na uniknięcie błędów wynikających z niedokładnego pomiaru połaci dachu. By ją zamówić, wystarczy znać całkowitą powierzchnię dachu.
Blachodachówka Finnera sprawdzi się na każdym rodzaju dachu – tak na prostym, dwuspadowym, jak i na dachu o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Komponenty są tak zaprojektowane, że dokładnie do siebie pasują. Zakup można dowolnie uzupełniać o dodatkowe arkusze i akcesoria.

blachodachówka - panel

Prosty zakup

Dach Finnera® jest sprzedawany w oparciu o standardowe arkusze blachy. Dlatego kalkulacja kosztów, zakup, transport i montaż są o wiele łatwiejsze, niż w przypadku blach ciętych na wymiar.
Liczbę arkuszy modelu Finnera® i powiązanych z nim akcesoriów można łatwo obliczyć w kalkulatorze na stronie internetowej Ruukki Polska (www.ruukkidachy.pl) przez podanie szerokości płaszczyzny dachu (W) i długości płaszczyzny dachu (L) na podstawie naszego projektu.
Znajdziemy tu także wizualizator, który pomoże nam dobrać kolor dachu do naszego domu, a także wiele przydatnych informacji oraz praktycznych porad. 

blachodachówka modułowa - FinneraTrwałość i gwarancja

Wyjątkową zaletą blachodachówek Ruukki jest unikalna obróbka zewnętrznej powierzchni blachy, która najbardziej narażona jest na niszczące działanie warunków atmosferycznych. Finnera produkowana jest z blachy powlekanej specjalną powłoką organiczną Purex, która nadaje powierzchni wyjątkową trwałość i zabezpiecza ją skutecznie przed korozją i skutkami działania promieniowania UV. Na pokrycie Finnera firma Ruukki udziela 40 lat gwarancji technicznej i 15 lat gwarancji estetycznej.

Pomoc fachowca

Zanim zdecydujemy o kupnie pokrycia dachowego lub remoncie dachu, możemy skorzystać z porady eksperta Ruukki. Fachowiec rozwieje wątpliwości związane z wyborem blachodachówki, jej montażem lub wymianą. Doradzi, jak dopasować rodzaj, format i kolor blachy do stylu domu i kształtu dachu. Możemy go dokładnie wypytać o różnice między rodzajami powłok ochronnych, którymi może być wykończona blachodachówka. Ekspert podpowie nam, w jaki sposób powinien być montowany na dachu nowy materiał, jak ustrzec się błędów podczas jego układania i co zrobić, aby dach służył bezawaryjnie przez wiele lat.

Finnera® - blachodachówka modułowa idealna na każdy dach - zdjęcie 4

RUUKKI POLSKA Sp. z o.o.
ul. Jaktorowska 13, 96-300 Żyrardów
tel. 46 85 81 600
www.ruukkidachy.pl

* artykuł sponsorowany

Oceń artykuł
4,86 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Ruukki

Polecamy Ci również

Zobacz także