Gala konkursu Velux

W dniu 2 grudnia 2006 odbyła się finałowa gala konkursu VELUX dla dekarzy o nazwie „Gwiazdozbiór nagród”. Wszyscy uczestnicy wraz z osobami towarzyszącymi bawili się do białego rana w Hotelu 500 nad Zalewem Zegrzyńskim niedaleko Warszawy.

nagroda w konkursie Gwiazdozbiór NagródKulminacyjnym punktem imprezy było wręczenie właścicielowi zwycięskiej firmy dekarskiej Panu Piotrowi Gafka z Gościcina kluczyków do granatowego Citroena Berlingo. Promocja „Gwiazdozbiór nagród” rozpoczęła się
1 czerwca i trwała do 30 października 2006. Główną nagrodą w konkursie był „Wielki wóz” – praktyczny samochód Citroen Berlingo, który z pewnością przyda się w pracy dekarskiej. Podczas trwania konkursu uczestnicy mogli wymienić zdobyte punkty na wiele atrakcyjnych nagród takich jak: specjalistyczne narzędzia i stroje dekarskie, sprzęt turystyczny lub nowoczesny sprzęt elektroniczny. Ponadto 9 najlepszych dekarzy z różnych regionów Polski już w styczniu wyjedzie na egzotyczną wyprawę do Tunezji.
„Od 29 lat jestem dekarzem, zdarzało mi się przez te lata zsunąć z dachu i nieco poobijać, ale taka nagroda – naprawdę nie spodziewałem się - po raz pierwszy coś wygrałem, a na dodatek jest to samochód. Dziękuje firmie VELUX, a także wszystkim, którzy pomogli mi osadzić te okna w dachach, nie tylko konkursowe. Bez solidnych pracowników moja firma by nie istniała już od 18 lat.” – powiedział laureat konkursu Pan Piotr Gafka z Gościcina w momencie odebrania głównej nagrody konkursu. Bardzo duże zainteresowanie konkursem przerosło nasze oczekiwania, z czego niezmiernie się cieszymy. Zachęcam wszystkich dekarzy do zarejestrowanie się klubie VELUX Team, na którego członków w przyszłym roku również czeka wiele atrakcji.” – mówi Dyrektor Marketingu VELUX Polska, Jakub Bogacz. Zaproszeni goście wraz z osobami towarzyszącymi bawili się przy dobrej muzyce i wykwintnie zastawionym stole do białego rana. Pokazy tańca oraz kasyno z prawdziwego zdarzenia były wielką atrakcją wieczoru. Gratulujemy serdecznie wszystkim zwycięzcom, a także dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie w konkurs „Gwiazdozbiór nagród”.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Velux

Polecamy Ci również

Zobacz także