Gazele Biznesu 2006 dla firmy Dablex

Firma Dablex, producent stalowego systemu orynnowania RAIKO został zaliczony do grona najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce, Klubu Gazel Biznesu. Tym samym został wyróżniony spośród kilkudziesięciu tysięcy przedsiębiorstw różnych branż w Polsce.

Gazele Biznesu - statuetkaRanking Gazele Biznesu to znana i wiarygodna marka w świecie biznesu. To jedyny ranking, który uwzględnia nie tylko ostatni rok działalności, ale bada dynamikę rozwoju firmy i premiuje jej szybki i stabilny rozwój w okresie ostatnich 3 lat. Na ten właśnie okres przypada początek marki RAIKO i czas jej dynamicznego zdobywania rynku. Sukces ten jest zasługą szerokiej rzeszy handlowców i wykonawców, którzy przekonali się, że polski produkt może z łatwością konkurować z czołowymi w świecie wytwórcami rynien.

Jak zapewnia właściciel firmy Dablex, Kazimierz Dargacz, jest to dopiero początek drogi, a potencjał firmy jest na tyle duży, że z pewnością zagości jeszcze niejednokrotnie w prestiżowym gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

Oceń artykuł
4,25 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Dablex

Polecamy Ci również

Zobacz także