Godło Teraz Polska dla Blachy Pruszyński

Gala Godło Teraz Polska
Krzysztof Pruszyński - Prezes firmy Blachy Pruszyński

Firma Blachy Pruszyński została wyróżniona za całokształt swojej 30-letniej działalności i otrzymała Godło Teraz Polska.


Uroczysta gala, podczas której wręczono statuetkę odbyła się 30 maja br w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej  w Warszawie. Nagrodę odebrał Prezes firmy Krzysztof Pruszyński.
Konkurs „Teraz Polska” ma charakter niekomercyjny. Od blisko 25 lat jego celem jest wyłonienie najlepszych produktów, usług, przedsięwzięć innowacyjnych i gmin.
Blachy Pruszyński to firma rodzinna ze 100% polskim kapitałem. Jest wiodącym producent pokryć i elewacji ze stali, która ma swoje spółki za granicą w takich krajach jak Niemcy, Węgry, Litwa, Rumunia i Czechy.

„Firma Blachy Pruszyński od początku swojej działalności duży nacisk kładzie na ciągłe udoskonalanie produktów oraz podnoszenie jakości obsługi Klientów. Bardzo chętnie poddajemy pod ocenę nasze działania przez niezależnych ekspertów mających przygotowanie merytoryczne, jak również cechujących się dużym autorytetem. Wśród wielu nagród, jakie posiada nasza firma Godło Teraz Polska, które otrzymaliśmy w 2003 roku za Blachodachówkę Szafir jest jedną z tych, które najbardziej cenimy w swoim dorobku. Dzięki tej nagrodzie wzrosła nasza wiarygodność na rynku polskim, a nagrodzony produkt wyróżnia się na tle konkurencji” – podkreślił Prezes Blachy Pruszyński – Krzysztof Pruszyński.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Blachy Pruszyński

Polecamy Ci również

Zobacz także