Grupa Velux sponsorem ME Mężczyzn w Piłce Siatkowej

Grupa Velux sponsorem ME Mężczyzn w Piłce Siatkowej

CEV VELUX Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2013Grupa Velux, na mocy umowy podpisanej z CEV (Europejską Konfederacją Piłki Siatkowej) została sponsorem tytularnym tegorocznych Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn.

Mistrzostwa Europy, które odbędą się w dniach 20-29. września 2013 roku w Polsce i Danii będą niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich kibiców siatkówki i sportu na wysokim poziomie. Prezes CEV, André Meyer, podkreśla wieloletnie doświadczenie Grupy Velux w sponsorowaniu największych imprez sportowych. Przypomnijmy, że grupa Velux jest obecnie sponsorem tytularnym VELUX EHF Ligi Mistrzów w piłce ręcznej. Podpisanie umowy z CEV to dla Grupy Velux możliwość sponsorowania kolejnego wielkiego,mecz Polska-Rosja ME CEV 2011międzynarodowego wydarzenia sportowego. Partnerstwo przekłada się na oficjalną nazwę zawodów, czyli „CEV VELUX Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2013”.

Tegoroczne Mistrzostwa Europy to 28 edycja tej imprezy. Warto podkreślić osiągnięcia Polaków, którzy brali udział w 22 finałach – na ostatnich ME zdobywając drugi raz w historii brąz,
a w 2009 roku – złoto. Tytułu mistrzowskiego będzie bronić Serbia.

Prawa do transmisji Mistrzostw mają być sprzedane do 100 krajów, a ich przebieg będzie można też śledzić na cev.lu oraz eurovolley2013.dk.

 

 

 

Oceń artykuł
3,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Velux

Polecamy Ci również

Zobacz także