IFD FAKRO Ski World Cup 2013

IFD FAKRO Ski World Cup 2013

IFD FAKRO Ski World CupJuż po raz czwarty odbędą się w Polsce międzynarodowe zawody sportów zimowych dla dekarzy – IFD FAKRO Ski World Cup 2013. Zawody odbędą się 14 lutego 2013 roku w Muszynie,
w południowej Polsce. Już tradycyjnie honorowy patronat nad zawodami, organizowanymi przez FAKRO, obejmie Międzynarodowe Stowarzyszenie Dekarzy – IFD.


W ramach zawodów odbędzie się również Międzynarodowa Konferencja dla dekarzy zrzeszonych
w IFD. Tegoroczne wydarzenie będzie, również w tym roku, okazją do spotkania międzynarodowej społeczności dekarzy pasjonujących się sportami zimowymi. W tym roku, po raz pierwszy, podczas IFD FAKRO Ski World Cup odbędą się trzy rodzaje zawodów. Dekarze będą mieli możliwość współzawodniczenia, nie tylko na nartach, ale również na snowboardzie i sankach. Po raz pierwszy IFD FAKRO Ski World Cup zamienia się na pierwszą Olimpiadę Sportów Zimowych FAKRO dla dekarzy. Jako gospodarz i organizator konferencji, firma FAKRO gwarantuje, że zawody będą zorganizowane na jak najwyższym poziomie.

kolejka gondolowaKrynica, widok z Jaworzyny

Wszyscy goście będą mieli zapewnioną bazę hotelową (www.activa.fakro.pl) oraz możliwość treningu. Hotel znajduje się w malowniczej górskiej scenerii Beskidu Sądeckiego z doskonale przygotowanymi stokami narciarskimi Jaworzyny Krynickiej.

Dodatkowe informacje dotyczące zawodów IFD FAKRO Ski World Cup, konferencji oraz atrakcji związanych z pobytem znajdą Państwo na stronie zawodów www.skicup.fakro.com.

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: FAKRO

Polecamy Ci również

Zobacz także