II Ogólnopolskie Forum Budowlane

W dniach 13-14 stycznia 2006 w Krynicy Zdroju firma Fakro wraz z Polską Izbą Przemysłowo–Handlową Budownictwa, Kongresem Budownictwa i Stowarzyszeniem Budowniczych Domów i Mieszkań organizuje kolejną konferencję z cyklu „Ogólnopolskie Forum Budowlane”.

II Ogólnopolskie Forum Budowlane - zdjęcie 1Konferencja ma na celu, nie tylko edukację w świetle wciąż nowych uwarunkowań związanych z członkostwem Polski w Unii Europejskiej, ale również stanowić będzie forum służące wymianie informacji dotyczących szans i zagrożeń dla polskiego budownictwa. Rozwój branży budowlanej ma podstawowe znaczenie dla gospodarki kraju, dlatego w trakcie spotkania, w którym będą uczestniczyli przedstawiciele Ministerstwa Transportu i Budownictwa, omówione zostaną sprawy najważniejsze dla branży budowlanej.

W przygotowanym programie forum znalazły się następujące tematy:
  • analiza rynku budowlanego po wejściu do UE;
  • prezentacja programu rządu dla budownictwa;
  • kierunki rozwoju technologii budowlanych;
  • warunki podatkowe, perspektywy dla budownictwa;
  • nowa regulacja w UE w obszarze budownictwa, projekt ustawy o certyfikacji energetycznej budynków;
  • szanse i zagrożenia dla rynku materiałów budowlanych w Polsce;
  • rola zasobów ludzkich w budownictwie, zagrożenie dla rynku usług budowlanych – zanikające w Polsce zawody.
Zaproszenie na konferencję skierowane jest do wszystkich uczestników rynku budowlanego: producentów, dystrybutorów, developerów, architektów oraz organizacji i stowarzyszeń związanych z budownictwem. Głównym partnerem i sponsorem konferencji jest firma FAKRO.Honorowy patronat objął Minister Transportu i Budownictwa Jerzy Polaczek oraz Marszałek Województwa Małopolskiego Janusz Sepioł. Więcej informacji na stronie: www.konferencja.fakro.pl
Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Redakcja

Źródło: Fakro

Polecamy Ci również

Zobacz także