IX Tyskie Targi Budownictwa

Jest to kolejna prezentacja branży budowlanej, firm z regionu tyskiego i całej aglomeracji śląskiej, organizowana z dużym rozmachem. Około 100 wystawców zaprezentuje bardzo interesującą i różnorodną ofertę targową.

Swoje propozycje przedstawią m.in. projektanci i wykonawcy domów i mieszkań, firmy budowlane, instalacyjne, będą maszyny i materiały budowlane, firmy meblarskie i zajmujące się wyposażaniem wnętrz oraz instytucje finansujące budownictwo. Dlatego też adresatami targów tyskich są nie tylko producenci i handlowcy, którzy chcą zapoznać się z ofertą potencjalnych partnerów lub konkurencji, ale także zwiedzający, dla których wystawa stanowi doskonałe źródło informacji, sugestii i inspiracji. Tyskie Targi Budownictwa  powinien odwiedzić każdy, kto chciałby sprawić, aby jego dom czy mieszkanie stały się ładniejsze i bardziej funkcjonalne.

IX Tyskie Targi Budownictwa - zdjęcie 1IX Tyskie Targi Budownictwa - zdjęcie 2

Na gości targowych czekają nie tylko rabaty od wystawców, ale również konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Honorowym patronem targów jest Główny Urząd Nadzoru Budowlanego.
Patronami branżowymi targów jest Okręgowa Izba Przemysłowo Handlowa w Tychach, Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości oraz Polska Izba Przemysłowo Handlowa Budownictwa.

Targi odbędą się 8-10 maja 2009 r. w godzinach 10.00-18.00
Stadion Zimowy przy ul. de Gaulle'a 2.

Organizator

43-300 Bielsko-Biała, ul. Sixta 5
tel./fax (33) 811 93 20, 811 93 21

Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Biuro Promocji i Wystaw ASTRA

Polecamy Ci również

Zobacz także