Jak korzystnie kupić okna dachowe?

2
Inwestycja w wymianę okien to dobra decyzja.
Remont poddasza w domu to dobra okazja do wymiany okien.

Jeżeli jesteś osobą, która remontuje lub buduje dom z poddaszem to idealnym rozwiązaniem będzie montaż okien dachowych VELUX Nowej Generacji.

Proponowane okna to gwarancja większej ilości światła dziennego, łatwiejszej obsługi oraz lepszej izolacyjności.

To Cię zainteresuje: Jakie wybrać okna dachowe - dobierz okna do pomieszczenia

Mniej zużytej energii

Okna dachowe firmy VELUX mają doskonałe właściwości termoizolacyjne dzięki konstrukcji profili okiennych, pakietom szybowym oraz akcesoriom montażowym.
ThermoTechnologyTM to konstrukcja zastosowana w oknach VELUX polegająca na połączeniu wysokiej jakości drewna z polistyrenem ekspandowanym EPS. Okno ma najwyższą klasę szczelności, a pakiet szybowy składać się nawet z trzech tafli szkła i przestrzeni między nimi jest wypełnionej gazem, co pozwala obniżyć współczynnik izolacyjności termicznej szyb do 0,5 W/(m²·K). Współczynnik U zamontowanego przy pomocy kołnierza EDJ okna można dodatkowo obniżyć nawet o 0,1 W/(m²·K), stosując do montażu ramę izolacyjną BDX, a także przedłużyć gwarancje na okno do 20 lat. W technologii ThermoTechnologyTM dostępne są okna dachowe VELUX z linii Standard Plus i Premium, można je kupić już za 1124 zł.

Zobacz: Bezpieczny pokój dziecka na poddaszu

Wyższy komfort użytkowania

Okna dachowe Nowej Generacji mają o 10% większą szybę (dzięki mniejszej klapie wentylacyjnej i profilom okiennym. Okna mogą otwierać się za pomocą klamki usytuowanej na górze, na dole lub mogą mieć podwójny system otwierania: z aluminiową klamką u dołu oraz uchwytem otwierającym u góry. Okna z linii Standard są dodatkowo zabezpieczone szybą laminowaną, która w wyniku silnego uderzenia lub stłuczenia nie rozpadnie się na małe kawałeczki, które spadną na podłogę. Z myślą o odpowiedniej wentylacji w pomieszczeniu w oknach znajdują się wymienne filtry zamknięte w klapie wentylacyjnej, która jest zintegrowana z uchwytem otwierającym lub dwustopniowy moduł. Takie okno dostępne jest już od 845 zł.


 

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz
Więcej na ten temat:

Źródło: VELUX

Polecamy Ci również

Zobacz także