Jak wykonać dach

Jak wykonać dach

W dniach od 30 września do 2 października Dom Modelowy w Jankach gościć będzie specjalistów Braas. W tym czasie porozmawiać można będzie m.in. ze specjalistami z firmy.

Podczas spotkań ze specjalistami odwiedzający obiekt będą mieli okazję uzyskać indywidualne porady dotyczące prawidłowej budowy dachu i trudności jakie można napotkać w trakcie tego przedsięwzięcia.

jak wykonać dachBraas radzi jak wykonać dach

Wizyta Marka Podeszwy - specjalisty
z firmy Braas, w Domu Modelowym stanowić będzie część tygodnia tematycznego poświęconego zagadnieniom dachu. Wydarzenie będzie mieć miejsce w Domu Modelowym koło Janek. Zwiedzający będą mogli uzyskać informacje dotyczące etapów kładzenia dachu i jego funkcjonowania. Pan Marek Podeszwa udzieli także odpowiedzi na pytania związane z poprawnym wykonywaniem detali dachu oraz typowych problemów na jakie można się natknąć podczas jego budowy. Dodatkowo na pytania odwiedzających odpowiadać będą także: Agnieszka Janczarek - koordynator techniczno-handlowy Braas oraz Marcin Myrchel - koordynator ds. sprzedaży.

Jakiej firmy okna dachowe?

Velux
wynik głosowania
33,4%
Fakro
wynik głosowania
43,6%
Roto
wynik głosowania
14,8%
Okpol
wynik głosowania
4,1%
RoofLITE
wynik głosowania
4,1%

Ilość oddanych głosów: 413


Do koordynatorów z pytaniami zwrócić powinny się także osoby, którym zależy na wycenie produktów potrzebnych do ułożenia dachu, poszukujące fachowych i godnych polecenia ekip dekarskich z okolic Warszawy oraz poszukujące sprawdzonych i rzetelnych dystrybutorów dachówek Braas. Specjaliści dostępni będą: piątek w godzinach od 13.00 do 18.00, w sobotę
w godzinach od 10.00 do 17.00 oraz w niedzielę w godzinach od 10.00 do 14.00.

Kompletny system dachowy
Wizyta w Domu Modelowym to okazja do zapoznania się z szeregiem produktów Braas, które zostały wykorzystane do jego budowy. Producent dachówek dostarczył bowiem kompletny system dachowy dla projektu. Na jego dachu znalazła się, ciesząca się dużą popularnością, dachówka Bałtycka. Jej falisty i asymetryczny profil podwójnego „S” tworzy na dachu efekt fal w ciekawy sposób załamujących światło. Dachówkę wykonano w technologii Cisar będącej symbolem najwyższej jakości i innowacyjności wśród dachówek betonowych.

Dom Modelowy - cel akcji

Dom Modelowy to akcja organizowana przez firmę 7point we współpracy z pracownią projektową Studio Atrium oraz firmą wykonawczą Arkada Budownictwo. Do akcji dołączyli także znani i cenieni na rynku polskim i międzynarodowym producenci materiałów i technologii budowlanych, wśród których znalazł się Braas. Celem projektu jest edukacja i poradnictwo w zakresie realizacji budowy domu jednorodzinnego. Budynek ma dostarczyć odwiedzającym możliwość zapoznania się z nowoczesnymi technologiami.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Monier/Braas

Polecamy Ci również

Zobacz także