Jakie okna dachowe - przemyślane rozwiązania

Jakie okna dachowe - przemyślane rozwiązania

Decydując się na zakup okien dachowych, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów, które często, na pierwszy rzut oka, są niewidoczne.

Gdy z namysłem planujemy wydatki i pragniemy poczynić inwestycje budowlane na długie lata, na pierwszy plan wychodzi energooszczędność, jakość produktu oraz jego funkcjonalność. Pod tymi właśnie aspektami produkty firmy Roto przy bliższym poznaniu zyskują jeszcze bardziej.

okna dachowe

Bardziej energooszczędne

Nowoczesne budownictwo to obecne przede wszystkim energooszczędne budownictwo, w którego idee doskonale wpisują się, wprowadzone w 2013 roku potrójne pakiety szybowe - Roto blueTec i Roto blueTec Plus.
Okna dachowe Designo R6 i R8 z tym niskoemisyjnym szkleniem spełniają wszystkie wymagania stawiane domom pasywnym i energooszczędnym. Są one gwarancją pozytywnego bilansu energetycznego w każdym wnętrzu i niższych kosztów ogrzewania. Oszczędności energii, a co za tym idzie ochronie budżetu domowego sprzyja również zamontowany fabrycznie termo-blok WD, który aż o 15% poprawia parametry termoizolacyjne całego okna. W ten sposób okno dachowe staje się idealnie dopasowanym elementem domu.

energooszczędne okna dachoweenergooszczędność okien

Bardziej profesjonalne

Jakość „made in Germany” to cecha, która wyróżnia produkty Roto na tle konkurencji. Okna produkuje się z najlepszych, starannie wyselekcjonowanych materiałów, dzięki czemu idealnie spełniają swoją funkcję przez długie lata. Fabryka Roto od lat pracuje na pełnych obrotach według sytemu RPS - Systemu Produkcyjnego Roto, opartego na najlepszym japońskim systemie produkcyjnym. Dzięki niemu wszystkie produkty powstają w jak najkrótszym czasie przy zachowaniu ich najwyższej jakości. Co więcej, zanim dany produkt opuści fabrykę jest dokładnie sprawdzany i testowany.
Mottem budowania relacji Roto jest natomiast zasada: Profesjonalny Producent. Profesjonalny Dystrybutor. Profesjonalny Dekarz. Podkreśla ona niezwykle partnerską współpracę, której podstawą są produkty o najwyższej jakości i pracownicy o szerokiej wiedzy.

produkcja okien dachowych

Bardziej funkcjonalne

Uwagę okien dachowych Roto przyciąga nie tylko ich nowoczesny wygląd - design i kolor zewnętrznego oblachowania - antracyt metallic. Atencją cieszy się przede wszystkim funkcjonalność i różnorodność sposobów otwierania: obrotowy, wysokoosiowy oraz uchylno-wysokoosiowy. Wszystkie modele obsługiwane są za pomocą jednej i wielofunkcyjnej klamki umieszczonej u dołu skrzydła. Dzięki niej dostęp do okna jest bardzo prosty i nie przysparza użytkownikowi żadnych problemów, nawet jeśli okno jest zamontowane wysoko.

okna na poddaszu

Oceń artykuł
3,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Roto

Polecamy Ci również

Zobacz także