Katalog Inżyniera Budownictwa Ogólnego

Katalog Inżyniera Budownictwa Ogólnego to praktyczny przewodnik po materiałach i technologiach stosowanych w budownictwie skierowany do osób związanych zawodowo z tą branżą.

Katalog Inżyniera Budownictwa OgólnegoJako jedyny na rynku Katalog Inżyniera Budownictwa Ogólnego zostanie wysłany zaadresowaną imiennie przesyłką do osób posiadających aktualne uprawnienia budowlane, decydujących o wyborze produktów. Otrzymają go m.in. konstruktorzy i projektanci, właściciele firm budowlanych, wykonawcy i podwykonawcy budowlani i instalacyjni, kierownicy budów i przedsiębiorcy budowlani. Dla członków Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa jest to publikacja bezpłatna.

Zamówienia na Katalog Inżyniera Budownictwa Ogólnego zbiera Redakcja, a informacje o ich ilości z podziałem wg województw i zajmowanych stanowisk osób przedstawione są na poniższych wykresach.

Producentom, którzy zamieszczą opisy swoich produktów, Wydawca gwarantuje dotarcie do profesjonalistów, którzy będą mogli korzystać nie tylko z wersji drukowanej, ale również z elektronicznej - na stronie www.kataloginzyniera.pl, uruchomionej w czerwcu 2007 r.

zamówienia na Katalog Inżyniera wg stanowiskZawartość merytoryczna katalogu ma zaspokoić potrzeby inżyniera branży budownictwa ogólnego. Zakres opisywanych produktów jest zatem bardzo szeroki, m.in. materiały konstrukcyjne ścienne i stropowe, pokrycia dachowe, materiały izolacyjne, stolarka otworowa, materiały elewacyjne i wykończeniowe oraz wiele innych. Informacje o materiałach są zamieszczane w sposób pożądany przez czytelnika, przejrzysty i czytelny, czyli w tabelkach. Producenci mogą przedstawić produkty również na stronach instrukcyjnych opisując poprawny sposób ich zastosowania.

zamówienia na Katalog Inżyniera wg województw

KATALOG INŻYNIERA Budownictwa Ogólnego to rocznik, który ukaże się na przełomie listopada i grudnia 2007 r. w nakładzie 30 tys. egzemplarzy. Katalog ma mieć poręczny format A5, z planowanymi ok. 500 stronami. Chcesz wiedzieć więcej – skontaktuj się z Biurem Reklamy lub Redakcją KATALOGU INŻYNIERA, tel. 0 22 826 32 15, e-mail: reklama@inzynierbudownictwa.pl lub katalog@inzynierbudownictwa.pl.

Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Polecamy Ci również

Zobacz także