Klub Dekarza Gamrat

Klub Dekarza otwarty przy firmie Gamrat zaprasza do współpracy dekarzy. Klub istnieje od wiosny tego roku i w tej chwili zrzesza już ponad 200 osób. Aby do niego przystąpić, należy być profesjonalnym dekarzem i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Klub Dekarza Gamrat - zdjęcie 1Na zaproszenie firmy Gamrat  do współpracy odpowiedziało wielu dekarzy. Wielu z nich uczestniczyło już w prowadzonych przez firmę Gamrat szkoleniach dotyczących zastosowania systemu rynnowego, poszerzających wiedzę o produkcie i podnoszących jakość wykonawstwa. Członkowie Klubu Dekarza Gamrat korzystają z bezpłatnej pomocy technicznej w projektowaniu i doborze instalacji rynnowych. Wszyscy przyjęci do Klubu dekarze wraz z aktualnymi informacjami o produktach, nowościach rynkowych i promocjach na dobry początek otrzymali upominki.
Dekarze zrzeszeni w Klubie mogą uzyskać tytuł Autoryzowanego Instalatora Rynien Gamrat, będący gwarancją wysokiej jakości oferowanych usług. Certyfikat jest przede wszystkim rekomendacją. Wybierając rynny Gamrat oraz dekarzy, którzy potrafią je zamontować klient ma pewność, że jego system rynnowy będzie służył długie lata.
Klub wciąż jest otwarty na nowych członków  Aby przystąpić do Klubu, trzeba być profesjonalnym dekarzem, wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.gamrat.pl  lub u Regionalnych Kierowników Sprzedaży, który należy u nich zostawić lub wysłać pocztą na adres firmy.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Redakcja

Źródło: Gamrat

Polecamy Ci również

Zobacz także