Kolejne spotkanie Akademii Dachów i Fasad

0
Kolejne spotkanie Akademii Dachów i Fasad

9 czerwca 2011 r. wydawnictwo Info-Inwest wraz z ekspertami Akademii Dachów i Fasad gościli w NOT w Białymstoku.

W spotkaniu wzięli udział architekci, projektanci oraz inżynierowie z regionu podlaskiego. W tematykę spotkania wprowadził Krzysztof Patoka, ekspert i autor książki „Wentylacja dachów i stropodachów”.

W tematykę spotkania wprowadził Krzysztof PatokaSzkoleniowiec z firmy Bauder Polska

Szkoleniowiec z firmy Röben PolskaSzkoleniowiec z firmy Linzmeier Bauelemente

Do dyskusji o możliwościach z rynku zaprosili prelegenci i szkoleniowcy z firm: Bauder Polska, Röben Polska, Linzmeier Bauelemente, AGC Flat Polska, Alcoa – Reynobond/Reynolux, WSC Witold Szymanik Graphisoft Center. Na zakończenie spotkania firma AGC Flat Glass Polska zaprezentowała uczestnikom mobilny showroom szkła fasadowego.

Szkoleniowiec z firmy AGC Flat PolskaSzkoleniowiec z firmy Alcoa – Reynobond/Reynolux

Szkoleniowiec WSC Witold Szymanik Graphisoft Center AGC Flat Glass Polska zaprezentowała uczestnikom mobilny showroom szkła fasadowego

Wydawnictwo Info-Inwest oraz partnerzy dziękują wszystkim uczestnikom za aktywny udział w tym seminarium oraz opinie, które otrzymują pocztą.

Niezależnie od tego czy jesteś architektem, projektantem, inżynierem czy inwestorem wydawnictwo Info-Inwest zaprasza na kolejne wydarzenie z cyklu Akademia Dachy i Fasady MYŚLIMY EKOLOGICZNIE już

  • 27 października 2011 r. do Katowic,
  • 28 listopada 2011 r. do Warszawy.

„Witam Panią, wyłącznie w superlatywach chciałabym pochwalić Państwa inicjatywę organizacji konferencji fachowych dla specjalistów w branży budowlanej i architektonicznej. Bardzo potrzebne są takie działania, które służą szkoleniom i wymianie kontaktów. Życzę Państwu wielu sukcesów na tym polu”.

Więcej informacji

tel. 22 532 14 44
konferencje@infoinwest.pl
www.infoinwest.pl

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Info-Inwest

Polecamy Ci również

Zobacz także