Kolektory słoneczne na dachu - promocja Braas-Viessmann

Kup dach Braas a kolektor słoneczny Viessmann otrzymasz gratis. Dzięki dachowi z systemem solarnym Braas - Viessmann, dom może otrzymywać tanie i ekologiczne ciepło, przeznaczone dla podgrzewania ciepłej wody użytkowej, a nawet do wspomagania centralnego ogrzewania.

system Braas-Viessmann

Oszczędności w kosztach podgrzewania wody użytkowej w skali roku mogą sięgać 60%, a w najkorzystniejszym letnim okresie dach z systemem solarnym może dostarczyć nawet 100% dziennego zapotrzebowania ciepła dla takich właśnie potrzeb.

kolektory słoneczneKolektory słoneczne dachu solarnego Braas-Viessmann, odznaczają się najwyższą jakością i sprawnością na rynku europejskim. Zewnętrzny wpływ otoczenia i zmienne temperatury pracy stawiają przed tego typu urządzeniami najwyższe wymagania. Kolektory słoneczne stosowane w dachu Braas-Viessmann wzięły swój początek od kolektorów oferowanych już ponad 30 lat temu, a pierwsze z nich pracują często do dnia dzisiejszego. Jako jedne z niewielu na rynku, spełniają one rygorystyczne wymagania jakościowe normy europejskiej EN 12975. Dzięki temu zagwarantowane jest utrzymanie najwyższej stabilnej sprawności przez cały minimum 20-letni okres eksploatacji. Decyduje o tym zastosowanie wysokojakościowych materiałów takich jak stal nierdzewna, miedź, aluminium i hartowane szkło solarne oraz dopracowana na bazie wieloletnich doświadczeń konstrukcja kolektorów słonecznych.

koletory słoneczne na dachuDach z jednej ręki - system Braas
Od przeszło 50 lat dachówki Braas są niezawodnym i jednym z najpopularniejszych pokryć dachowych w Polsce i całej Europie. Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesna technologia produkcji pozwala oferować rozwiązania sprawdzone i spełniające oczekiwania Klientów pod każdym względem.

Braas zapewnia swoim klientom kompletny system dachowy, w skład którego wchodzi siedem modeli wysokiej jakości dachówek cementowych w bogatej gamie kolorystycznej oraz kompletny system akcesoriów dachowych. Dzięki dobremu dopasowaniu elementów, system umożliwia prawidłowe wykonanie każdego dachu. Wśród dachówek Braas każdy może znaleźć model odpowiedni do swoich upodobań czy stylistyki, w jakiej utrzymany jest budynek. Do zestawu akcesoriów dachowych należą m.in. elementy komunikacji na dachu, zestaw membran i folii dachowych, zabezpieczenia przeciwśnieżne, system obróbki ścian i kominów (Wakaflex) i elementy uszczelniające na kalenice i grzbiety. Uzupełnieniem całości jest wysokiej jakości system rynnowy Braas Stabicor.

Zastosowanie na dachu elementów pochodzących od jednego producenta daje gwarancję, że wszystkie materiały i detale są do siebie optymalnie dopasowane i w efekcie tworzą trwały i bezpieczny dach na długie lata.

Szczegóły promocji pod numerami telefonów:
Braas 0 801 900 555
Viessmann (0 71) 36 07 100
oraz na stronach producentów www.braas.pl www.viessmann.pl

Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Braas, Viessmann

Polecamy Ci również

Zobacz także