Konferencja DAFA

Konferencja DAFA

zaproszenieStowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA zaprasza już dziś na konferencję, organizowaną podczas MTP BUDMA 2012, zatytułowaną: „DACHY i FASADY – wyższy standard budownictwa".

Konferencja rozpocznie się 26.012012 r. o godz. 11:00-13:45, w Pawilonie 7 sali 1 AB, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Konferencja jest adresowana do całej branży budowlanej w tym do: architektów, projektantów, konstruktorów, wykonawców dachów płaskich i fasad, wykładowców i studentów uczelni budowlanych, generalnych wykonawców, deweloperów, a także inwestorów i inżynierów budowlanych.

Program merytoryczny przewiduje szeroki wachlarz prezentacji technicznych związanych z dachem płaskim i fasadą. Wykłady zostaną wygłoszone przez uznanych ekspertów wywodzących się z firm zrzeszonych w DAFA.
Referaty dostarczą słuchaczom specjalistycznej wiedzy na temat:

  • poprawnego projektowania i wykonania dachów płaskich;
  • nowoczesnych membran dachowych dla wymagających;
  • ochrony przed hałasem w obiektach halowych z lekką obudową (referat wygłoszą: Maciej Biskup, Maciej Borodzicz,Tomasz Kozłowski);
  • niekonwencjonalnych zastosowań płyt warstwowych;
  • zagadnień bezpieczeństwa pożarowego w obiektach halowych z lekką obudową.

Dowiemy się również jak interpretować normy europejskie z zakresu przegród budowlanych. Zaprezentowana zostanie także nowa oferta Stowarzyszenia DAFA, jaką jest rzeczoznawstwo budowlane.

Zgłoszenia są przyjmowane na podstawie rejestracji na: www.dafa.com.pl
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.
Wstęp dla uczestników Targów jest bezpłatny.

Organizatorzy ze Stowarzyszenia liczą na powtórzenie sukcesu pierwszej konferencji DAFA ze stycznia 2011: „Lekkie ściany i dachy – projektowanie i wykonanie", której towarzyszyła wysoka frekwencja przekraczająca 180 słuchaczy, uznanie audytorium oraz duży oddźwięk w środowisku branżowym.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: DAFA

Polecamy Ci również

Zobacz także